كدخبر: 23411 بدون دیدگاه

قراری‌زاده: قسمت نبود در بخش انفرادی در خدمت تیم ملی کاراته باشم/ حضور در تیم قهرمان جهان افتخاری بزرگی است

تاریخ انتشار : 25 تیر 1398 در ساعت: 11:52
قراری‌زاده: قسمت نبود در بخش انفرادی در خدمت تیم ملی کاراته باشم/ حضور در تیم قهرمان جهان افتخاری بزرگی است

ملی‌پوش کاراته ایران گفت: کادرفنی برای مسابقات قهرمانی آسیا پروسه‌ای را مدنظر داشت و قسمت نبود در بخش انفرادی در خدمت تیم ملی کاراته باشم. به گزارش کاراته نیوز مهدی قراری‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: از ابتدای سال 2019 اردوهای خود […]

ملی‌پوش کاراته ایران گفت: کادرفنی برای مسابقات قهرمانی آسیا پروسه‌ای را مدنظر داشت و قسمت نبود در بخش انفرادی در خدمت تیم ملی کاراته باشم.

به گزارش کاراته نیوز مهدی قراری‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: از ابتدای سال 2019 اردوهای خود را برای حضور در لیگ‌های جهانی کاراته آغاز کردیم و پیوسته نیز در شش مرحله مسابقات شرکت کردیم. در حال حاضر نیز به مسابقات قهرمانی آسیا رسیدیم و کادرفنی پروسه‌ای را برای انتخاب ملی‌پوش در نظر داشت و قسمت نبود در بخش انفرادی در خدمت تیم ملی باشم، اما برای اولین بار در بخش کومیته تیمی در خدمت تیم ملی خواهم بود.

وی با تاکید بر اینکه حضور در تیم قهرمان جهان یک افتخار برای او خواهد بود، گفت: تیم ما قهرمان جهان و آسیا است و در بخش انفرادی و تیمی از سال 2014 عملکرد درخشانی را از خود برجای گذاشته است. امسال اولین سال همراهی من در کنار تیم قهرمان جهان است و تمام تلاشم را انجام خواهم داد در صورت صلاحدید کادرفنی بهترین عملکرد را در بخش تیمی داشته باشم تا بتوانیم طلای آسیای قزاقستان و اردن را برای سومین سال پیاپی تکرار کنیم.

ملی‌پوش کاراته ایران در پاسخ به این سوال که با توجه به عدم حضور تیم اصلی ژاپن در بخش کومیته تیمی، ملی‌پوشان کار راحتی بر قهرمانی مجدد در آسیا خواهند داشت، گفت: جوانان ژاپن که قرار است در این مسابقات در کومیته تیمی حضور داشته باشند را در مسابقات اخیر دیده‌ایم و آنها نیز قهرمان جهان و آسیا در رده جوانان و امید هستند.

قراری‌زاده تصریح کرد: بازیکنان جوان ژاپنی در لیگ‌های جهانی حریفان سختی برای ما بودند. در کنار ژاپن ما از کنار تیم‌های قزاقستان، ازبکستان و اردن نیز نمی‌توانیم به راحتی بگذریم. هر مسابقه حساسیت خود را دارد و ما با تمام توان در بخش انفرادی و تیمی شرکت می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی در خصوص اهداف آینده خود بیان کرد: در سال 2019 اهدافی را برای خود در نظر گرفتم و حضور در لیگ‌های جهانی و کسب نتایج خوب اولین هدفم بود. خدا را شکر توانستم به بخشی زیادی از آنها برسم و کادرفنی را مجاب کنم در وزن 84- کیلوگرم در کنار ذبیح‌الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته و دارنده دو مدال انفرادی قهرمانی جهان و قهرمان آسیا و بازی‌های آسیایی مسابقه انتخابی برگزار کند.

دارنده مدال طلای مسابقات سری آ ترکیه خاطرنشان کرد: تا حدود زیادی از عملکردم در انتخابی تیم ملی راضی بودم، اما قسمت نبود در بخش انفرادی در خدمت تیم ملی باشم. برای پورشیب در مسابقات قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم و مسیرم را برای موفقیت در لیگ‌های جهانی ادامه خواهم داد تا نتایج خوبی را در مراحل باقی‌مانده لیگ‌های جهانی کسب کنم و در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان دوره آینده حضور داشته باشم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها