كدخبر: 23409 بدون دیدگاه

هروی: امیدوارم در قهرمانی آسیا نتایجی در خور شأن کاراته ایران کسب کنیم/ به دستاوردهای گذشته توجه نمی‌کنیم

تاریخ انتشار : 25 تیر 1398 در ساعت: 11:46
هروی: امیدوارم در قهرمانی آسیا نتایجی در خور شأن کاراته ایران کسب کنیم/ به دستاوردهای گذشته توجه نمی‌کنیم

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: ملی‌پوشان در شرایط ایده‌آلی قرار دارند و امیدوارم نتایجی در خور شأن کاراته ایران کسب کنیم. به گزارش کاراته نیوز شهرام هروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در شرایط ملی‌پوشان در آستانه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اظهار داشت: بعد از مسابقات لیگ برتر کاراته وان چین، سه مرحله […]

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: ملی‌پوشان در شرایط ایده‌آلی قرار دارند و امیدوارم نتایجی در خور شأن کاراته ایران کسب کنیم.

به گزارش کاراته نیوز شهرام هروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در شرایط ملی‌پوشان در آستانه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اظهار داشت: بعد از مسابقات لیگ برتر کاراته وان چین، سه مرحله اردو را برای مسابقات قهرمانی آسیا برگزار کردیم. از سال گذشته بچه‌ها مرتب در کوران مسابقات هستند و مسابقات نیز پشت سر هم برگزار شده است. در این شرایط سعی کردیم بچه‌ها را در کوران مسابقات حفظ کنیم و با یک ریکاوری مناسب در قهرمانی آسیا حاضر شویم.

وی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی آسیا این دوره در ازبکستان برگزار می‌شود و تیم ما در شرایط ایده‌آلی قرار دارد. امیدوارم در این دوره نیز نتایجی در خور شأن کاراته ایران کسب کنیم. بچه‌ها در بخش انفرادی و تیمی مصمم هستند تا بهترین مدال‌ها از جنس طلا را کسب کنند.

سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر اینکه قهرمانی آسیا دغدغه تیم ملی نیست، گفت: قهرمانی آسیا تنها در راه کسب سهمیه المپیک یک پله مقابل ملی‌پوشان است و امتیازات این رقابت‌ها مانند یک مسابقه لیگ برتر کاراته وان است. بعد از قهرمانی آسیا و تا پایان سال باید در 9 مسابقه دیگر شرکت کنیم و تمامی این رویدادها مثل یک حلقه به هم وصل هستند.

هروی خاطرنشان کرد: در پایان سال 98 بازیکنانی که در این ماراتن خود را حفظ کنند سهمیه المپیک را کسب خواهند کرد و ما امیدواریم از طریق رنکینگ سهمیه کامل المپیک را به دست بیاوریم و سال 99 را بدون دغدغه برای آماد‌ه‌سازی حضور در المپیک طی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به عملکرد خوب ملی‌پوشان در مسابقات سال‌های اخیر کسب مدال در قهرمانی آسیا راحت خواهد بود، گفت: بچه‌های تیم ملی کاراته به قدری حرفه‌ای هستند که هیچ مسابقه‌ای را دست کم نخواهند گرفت. ملی‌پوشان نه توجه بیش از حد روی دستاوردهای گذشته خود دارند و نه به مسابقات قهرمانی آسیا به چشم یک میدان راحت نگاه می‌کنند.

سرمربی تیم ملی کاراته عنوان کرد: بازیکنی در میدان مسابقه موفق خواهد شد که تمرکز خود را بالا ببرد و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. چیزی به نام دستاوردهای گذشته در موفقیت تاثیرگذار نخواهد بود. مسابقات قهرمانی آسیا برای ما تنها یک مسابقه است و ما به چشم یک رویداد دیگر به آن نگاه می‌کنیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها