نشست هم اندیشی سبکهای کاراته برگزار شد

نشست هم اندیشی سبکهای کاراته امروز(دوشنبه 3 تیرماه) با حضور مسئولین فدراسیون و روسای سبکها در باشگاه پیام تهران برگزار شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته در ابتدای این نشست سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته گفت: همه ما دست به دست هم بدهیم تا به لحاظ کمی و کیفی ظرفیت های فراوان کاراته کشور را به فعل تبدیل کنیم.

وی افزد: پیشکسوتان ریشه های درخت تناور کاراته هستند و همه مدال آوران و قهرمانان ضمن حفط حرمت آنها اخلاق را در کاراته نباید فراموش نکنند.

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به تشکیل کمیته سبکها گفت: هدف ما از تشکیل این کمیته پیگیری امور و برطرف شدن مشکلات سبکها بوده تا از این طریق سبکها بتوانند موضوعات، مشکلات و معضلات خود را به این کمیته اعلام کنند.

طباطبایی به سامانه الکترونیکی فدراسیون اشاره کرد و گفت: سعی شده فضایی روشن و دقیق برای خانواده کاراته ایجاد کنیم تا از این طریق رقابت خوبی ایجاد شده و امور سبکها بهتر انجام شود.

در ادامه اساتید آرین خو، شیرزاد، معصومی، دکتر خدابخش، احمدپناهی، محمدی، احسانی، متقیان نژاد، وحیدی، مردانی، شقاقی، دهقان، دباغیان، دکتر سعیدی به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

ضمناً در این جلسه دکتر کیکاوس سعیدی، سرپرست دبیر کلی و خزانه دار کمیته ملی المپیک به المپیکی شدن این رشته اشاره کرد و گفت: باید این فرصت را مغتنم بدانیم تا جایگاه و نتیجه مطلوب را بدست آوریم. با شرکت در لیگ های جهانی و کسب 8 سهمیه المپیک 2020 می توانیم جایگاه کاراته را ارتقا دهیم.

وی افزود: با توجه به شرایط جنگی اقتصادی با حفظ انسجام، وفاق، همدلی و تعامل و نیز استفاده از ظرفیت ها و سرمایه های ملی در کاراته می توانیم به موفقیت این رشته کمک کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن