كدخبر: 23182 بدون دیدگاه

با حکم طباطبایی، رییس هیات کاراته گیلان برکنار شد!؟

تاریخ انتشار : 10 ژوئن 2019 در ساعت: 00:51
با حکم طباطبایی، رییس هیات کاراته گیلان برکنار شد!؟

طبق اخبار رسیده از استان گیلان به نظر می رسد، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته ، رضا رسولی رئیس این هیات در استان را برکنار کرد و آریامن قویدل را به عنوان سرپرست جدید این هیات منصوب نمود. به گزارش کاراته نیوز ، شنیده ها از این حکایت دارد که محمد صادق حسنی نماینده […]

طبق اخبار رسیده از استان گیلان به نظر می رسد، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته ، رضا رسولی رئیس این هیات در استان را برکنار کرد و آریامن قویدل را به عنوان سرپرست جدید این هیات منصوب نمود.

به گزارش کاراته نیوز ، شنیده ها از این حکایت دارد که محمد صادق حسنی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی و یکی از مخالفین سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در روند استیضاح اخیر وزیر که با توجه به سابقه ورزشی خود انتقادات زیادی از هیات کاراته گیلان کرده بود با این جایگزینی امضا خود از استیضاح وزیر ورزش را پس گرفته است.

گفتنی است طی ماههای گذشته تنش و افشاگریها در هیات کاراته گیلان به اوج خود رسیده بود.

رسولی با در آذر ماه ۹۶ با کسب ۱۱ رای موافق بر این کرسی تکیه زده بود.

لازم به ذکر است آریامن قویدل معاون سابق جهاد دانشگاهی گیلان پیش از انتخاب در سمت سرپرستی هیات کاراته گیلان، به عنوان ریاست سابق شورای داوران هیات کاراته گیلان و عضو هیات رئیسه هیات کاراته گیلان در این رشته سابقه ورزشی داشته است.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها