كدخبر: 23052 بدون دیدگاه

هروی: زمانی برای شادی قهرمانی نداریم/ باید هر سه سهمیه را کسب کنیم

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1398 در ساعت: 15:22
هروی: زمانی برای شادی قهرمانی نداریم/ باید هر سه سهمیه را کسب کنیم

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: رقابتهای کسب سهمیه المپیک پرتعداد و فشرده است و زمانی برای شادی قهرمانی نداریم و باید خیلی زود برای رقابت بعدی آماده شویم. به گزارش کاراته نیوز سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: رقابتهای ترکیه از سطح فنی قابل قبولی برخودار […]

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: رقابتهای کسب سهمیه المپیک پرتعداد و فشرده است و زمانی برای شادی قهرمانی نداریم و باید خیلی زود برای رقابت بعدی آماده شویم.

به گزارش کاراته نیوز سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: رقابتهای ترکیه از سطح فنی قابل قبولی برخودار بود و اغلب مدعیانی جهانی در اوزان مختلف حضور داشتند و در چنین میدانی سختی موفق شدیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم. نکته مهم این رقابتها عبور از ترکیه به عنوان یکی از رقبای جدی ما بود.

وی افزود: تا پایان پروسه کسب سهمیه ۱۰ رویداد دیگر داریم، تورنمنت بعدی ۱۷ خردادماه در چین است و از روز پنجم خرداد دور جدید تمرینات را آغاز می‌کنیم. رقابتها مهمی را با کسب یک نتیجه مطلوب پشت سر گذاشتیم، ولی زمانی برای شادی نداریم، ضمن بررسی و شناخت نقاط ضعف و قوت خود باید برای مسابقات بعدی آماده شویم.

سرمربی تیم ملی کاراته بابیان اینکه مأموریت ما کسب سهمیه المپیک است اظهار داشت: کاراته ایران حرکت رو به جلو دارد و اگر می‌خواهیم این روند ادامه داشته باشد باید روز بعد از پایان مسابقات نتایج آن را فراموش کرده و به فکر رویداد بعدی باشیم. در خصوص رقابتهای ترکیه هم همین شرایط بود، در واقع از ین قهرمانی آنقدر خوشحال نمی‌شویم که نقش را شدیم که شکست‌های قبلی ما را ناراحت کرده بود. مجموعه فدراسیون، کادر فنی و اعضای تیم تلاش می‌کنند در هر میدانی بهترین نتیجه را کسب کنیم و خدا را شکر در ترکیه جواد سلیمی هم حضور داشت و این پازل تکمیل شد.

هروی ادامه داد: قوانین فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه المپیک بسیار سخت و پرهزینه است. برای ماندن در کورس باید همه مسابقات شرکت کنیم. همه کشورها همین شرایط را دارند و در میان همه مدعیان ایران تنها تیمی است که ثبات داشته است. اکراین که در مراکش قهرمان شد، در ترکیه تنها یک برنز کسب کرد و سایر تیم‌ها هم همین شرایط را دارند.

وی در پایان گفت: پرونده کسب سهمیه از طریق سیستم رنکینگ در پایان سال جاری بسته خواهد شد و با جمع بندی امتیازات سهمیه‌های این بخش مشخص می‌شود. در تلاشیم تا در همین مدت سهمیه‌های خود را قطعی کنیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها