كدخبر: 23018 بدون دیدگاه

هروی: امیدوارم قهرمانی خود در مرحله نخست کاراته وان ترکیه را تکرار کنیم/ وزیر رفاه نگاه و محبت ویژه‌ای به تیم ملی دارد

تاریخ انتشار : 15 می 2019 در ساعت: 14:04
هروی: امیدوارم قهرمانی خود در مرحله نخست کاراته وان ترکیه را تکرار کنیم/ وزیر رفاه نگاه و محبت ویژه‌ای به تیم ملی دارد

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: ترکیه در سال ۲۰۱۹ میزبان دومین مرحله مسابقات کاراته وان سری A خواهد بود و امیدوارم مانند مرحله نخست در اتریش قهرمانی خود را تکرار کنیم. به گزارش کاراته نیوز شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم ملی کاراته جهت حضور در مسابقات کاراته […]

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: ترکیه در سال ۲۰۱۹ میزبان دومین مرحله مسابقات کاراته وان سری A خواهد بود و امیدوارم مانند مرحله نخست در اتریش قهرمانی خود را تکرار کنیم.

به گزارش کاراته نیوز شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم ملی کاراته جهت حضور در مسابقات کاراته وان ترکیه اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها در شرایط خوبی قرار دارند. با توجه به حضور ملی‌پوشان تیم امید در کنار تیم، این اردو شرایط ویژه‌ای داشت. انگیزه و نشاط بچه‌های تیم امید برای ما نیز خوب بود.

وی در خصوص مسابقات کاراته وان ترکیه عنوان کرد: ترکیه در سال 2019 میزبان دومین مرحله مسابقات کاراته وان سری A خواهد بود و امیدوارم مانند مرحله نخست در اتریش قهرمانی خود را تکرار کنیم. تیم ملی در مسابقات مرحله نخست عملکرد مناسبی داشت و امیدوارم در این مرحله نیز روند خوب خود را تداوم ببخشیم. با توجه به محاسبه امتیازات این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک، حتی حضور و ثبت‌نام نیز در این مسابقات برای بازیکنان ما امتیاز خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی کاراته تاکید کرد: حضور 1822 کاراته‌کا از 101 کشور جهان در مسابقات ترکیه باعث خواهد شد از لحاظ کیفیت و کمیت شاهد مسابقات خوبی باشیم. فکر نمی‌کنم تا به حال هیچ کدام از مراحل لیگ جهانی سری A با این تعداد شرکت کننده برگزار شده باشد و همین مسئله موجب برگزاری رقابت‌ها سخت خواهد داشت.

هروی در خصوص حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمرینات روز گذشته(سه‌شنبه) ملی‌پوشان گفت: حدود 20 روز گذشته با دعوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ملی‌پوشان کاراته با ایشان دیدار کردند و روز گذشته نیز مجددا با حضور در تمرینات نسبت به تیم ملی کاراته محبت داشتند.من و سعید حسنی‌پور از کارمندان سازمان تامین اجتماعی هستیم و بازیکنان نیز از بیمه شدگان خانواده بزرگ این سازمان هستند که همین موضوع باعث نگاه ویژه شخص وزیر به کاراته شده است.

وی خاطرنشان کرد: شریعتمداری تیم ملی کاراته را متعلق به خود می‌داند و پیگیر امور تیم است و تمام تلاش خود را نیز برای ارائه بهترین عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات کسب سهمیه المپیک انجام می دهد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه‌ای است که از لحاظ مالی و کاری به اندازه شش وزارتخانه است، اما با این تمام حرف‌ها و گرفتاری شخص وزیر نسبت به تیم کاراته دغدغه ذهنی دارد و حواسش به تیم هم خانواده خود است.

سرمربی تیم ملی کاراته در پایان گفت: امیدوارم با عملکرد مناسب جواب محبت‌های شریعتمداری، مجموعه وزارت کار و بیمه شدگان تامین اجتماعی را به خوبی بدهیم. به نوبه خود نیز از ایشان و از سرپرست تامین اجتماعی تشکر می‌کنم که در طی این سال‌ها که توانستم برای تیم ملی مفید باشم، امنیت شغلی من را تامین کردند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها