كدخبر: 22741 بدون دیدگاه

رییس فدراسیون کاراته: تلاش کردم آشوری بماند اما خسته شده بود

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1398 در ساعت: 10:32
رییس فدراسیون کاراته: تلاش کردم آشوری بماند اما خسته شده بود

رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه حساب ویژه‌ای بر روی کمک‌های آشوری دبیر اسبق این فدراسیون باز کرده بود،گفت: تلاش کردم او به کارش ادامه بدهد اما حجم بالای فعالیت‌ها او را خسته کرده بود. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از ایسنا، سید حسن طباطبایی درباره کناره‌گیری محسن آشوری از دبیری فدراسیون کاراته […]

رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه حساب ویژه‌ای بر روی کمک‌های آشوری دبیر اسبق این فدراسیون باز کرده بود،گفت: تلاش کردم او به کارش ادامه بدهد اما حجم بالای فعالیت‌ها او را خسته کرده بود.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از ایسنا، سید حسن طباطبایی درباره کناره‌گیری محسن آشوری از دبیری فدراسیون کاراته اظهار کرد: آقای آشوری از بزرگان کاراته است و در دوره جدید مدیریتم حساب ویژه‌ای روی کمک‌های او باز کرده بودم ولی حجم بالای فعالیت آشوری او را خسته کرده بود و ترجیح داد دیگر به عنوان دبیر فعالیت نکند.

وی افزود: آشوری روز معارفه بنده هم صحبت از کناره‌گیری کرد. از آن روز تا به الان تلاش کردم شرایطی فراهم آورم که او به کارش در فدراسیون ادامه دهد ولی آشوری تصمیمش را گرفته بود و می‌خواست کار اجرایی را کنار بگذارد و مدتی را به استراحت بپردازد.

طباطبایی ادامه داد: آشوری یکی از با تجربه‌ترین مدیران و مربیان کاراته کشور است که تجربه فراوانی در تمام مسئولیت‌های فدراسیون داشته است و کمتر کسی با این شاخصه‌ها در کاراته وجود دارد؛ به اعتقاد من هر کسی که رئیس فدراسیون کاراته باشد می‌بایست از نقطه نظرات و تجربه‌های آشوری استفاده کند و در جهت پیشبرد کاراته کشور استفاده کند.

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به معرفی وحید مؤمنی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: حدود دو سال قبل که به عنوان سرپرست کاراته انتخاب شدم، از مؤمنی درخواست کردم به عنوان رئیس سازمان لیگ مشغول به فعالیت شود و انصافاً نیز در تمام این مدت از مدیران اجرایی پرتلاش کاراته بود. تجربه و عملکرد خوب مؤمنی در سازمان لیگ سبب شد که حالا با رفتن آشوری به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون انتخاب شود. مؤمنی از جوانان خوش فکر کاراته است که باید فرصت را در اختیارش قرار داد تا انشاالله سرمنشا خدمات خیر برای این رشته ورزشی باشد.

طباطبایی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به اولویت‌بندی فدراسیون اشاره کرد و گفت: اولویت اول فدراسیون کاراته در سال ۹۸ کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو است. ما باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا در این آوردگاه دشوار به اهداف مدنظر خود برسیم. در کنار تیم ملی بزرگسالان به تیم‌های رده‌های سنی هم توجه داریم. در حال حاضر مهمترین رقابت پیش رو مسابقات قهرمانی جوانان و امید آسیاست، در صورتی که بتوانیم طی روزهای آینده اسپانسر جذب کنیم، قطعاً تیم‌های رده‌های پایه ما به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند.

رئیس فدراسیون کاراته تصریح کرد: باید بپذیریم در حال حاضر در جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی بر علیه انقلاب عزیزمان هستیم؛ ما به عنوان فدراسیون کاراته که بخشی از این جامعه بزرگ هستیم، باید خود را با شرایط وفق دهیم. با تمام این تفاسیر فدراسیون کاراته حتی یک ساعت دست از تلاش برنمی دارد و تمام هم و غمش تهیه بهترین امکانات برای ورزشکاران است. ورزشکاران و مربیان سرمایه‌های باارزش کاراته هستند و وظیفه خود می‌دانیم بهترین خدمات را به آنها ارائه کنیم.

طباطبایی تاکید کرد: ما همه عضوی از خانواده بزرگ کاراته هستیم، از مسئولان گرفته تا مربیان و ورزشکاران. دست پیشکسوتان و بزرگان کاراته را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم با راهنمایی و حمایت تمام جامعه کاراته بتوانیم و نیز همدلی و همفکری مسیر دشواری را که پیش رو داریم به خوبی سپری کنیم.

رئیس فدراسیون کاراته در پایان گفت: سیاست فدراسیون جذب حداکثری خانواده بزرگ کاراته است، و سعی خواهیم کرد از نقطه نظرات کارشناسان و پیشکسوتان محترم کاراته بهره ببریم و انشالله به زودی نسبت به تشکیل کمیته فنی اقدام خواهیم کرد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها