كدخبر: 22722 بدون دیدگاه

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته: امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد طباطبایی و جامعه کاراته را بدهم/ کاراته نیازمند حمایت تک تک اعضای این رشته است

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1398 در ساعت: 16:18
سرپرست دبیری فدراسیون کاراته: امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد طباطبایی و جامعه کاراته را بدهم/ کاراته نیازمند حمایت تک تک اعضای این رشته است

سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته، وحید مومنی را به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون معرفی ومنصوب کرد. به گزارش کاراته نیوز وحید مومنی در همین ارتباط به سایت فدراسیون کاراته گفت: باید از زحمات محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته در سالهای حضور در این پست تشکر و قدردانی کنم. وی افزود: از حسن اعتماد سیدحسن […]

سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته، وحید مومنی را به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون معرفی ومنصوب کرد.

به گزارش کاراته نیوز وحید مومنی در همین ارتباط به سایت فدراسیون کاراته گفت: باید از زحمات محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته در سالهای حضور در این پست تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود: از حسن اعتماد سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته به بنده نیز تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم وظایف محوله را به خوبی انجام دهم.

مومنی گفت: این روند رو به رشد کاراته نیازمند حمایت تک تک اعضای این رشته است و من دست یاری به سوی تمام اهالی این رشته دراز می کنم و می خواهم تا بنده را در این راه یاری کنند.

وی با بیان اینکه از توانایی هایش در جهت حل مشکلات جامعه کاراته فروگذار نخواهد کرد، ادامه داد: درب اتاق من به روی تمامی علاقه مندان این رشته باز است و آماده هستم تا هر گونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی را دریافت کرده و برای رشد و توسعه این رشته ورزشی استفاده کنم.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: تیم ملی کاراته سال سختی را برای کسب سهمیه المپیک 2020 پیش رو دارد و همه باید برای موفقیت ملی پوشان دست به دست هم دهیم تا کاراته ایران را به قله افتخار برسانیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها