كدخبر: 22312 بدون دیدگاه

اختتامیه لیگ های خراسان رضوی برگزار شد

تاریخ انتشار : 25 فوریه 2019 در ساعت: 13:23
اختتامیه لیگ های خراسان رضوی برگزار شد

هفته پایانی و اختتامیه لیگ های کاراته خراسان رضوی برگزار و قهرمانان آن مشخص شد. به گزارش  کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اولین دوره لیگ های کاراته خراسان رضوی(لیگ های نونهالان، جوانه ها، آینده سازان و بزرگسالان) با حضور ۵۵تیم و در 6 هفته انجام شد که روز گذشته(یکشنبه 5 اسفندماه) […]

هفته پایانی و اختتامیه لیگ های کاراته خراسان رضوی برگزار و قهرمانان آن مشخص شد.

به گزارش  کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اولین دوره لیگ های کاراته خراسان رضوی(لیگ های نونهالان، جوانه ها، آینده سازان و بزرگسالان) با حضور ۵۵تیم و در 6 هفته انجام شد که روز گذشته(یکشنبه 5 اسفندماه) اختتامیه این لیگ ها با حضور محسن آشوری، سرپرست فدراسیون کاراته برگزار گردید.
در لیگ نونهالان، تیم آستان قدس اول شد، وادوریو در مکان دوم ایستاد و تیم های هلال احمر و آکادمی صیامی مشترکاً سوم شدند.
در لیگ جوانه ها، تیم وادوریو در مکان اولی ایستاد. دانشگاه فردوسی دوم شد و تیم های آکادمی شوتوکان رجبی و تیزپرتوس خراسان سوم مشترک شدند.

در لیگ آینده سازان، تیم عصر ورزش قهرمان شد. دانشگاه فردوسی در جای دوم قرار گرفت و تیم های منتخب نیشابور و قهوه مولتی سوم شدند.

و در لیگ بزرگسالان، تیم آستان قدس بر سکوی قهرمانی قرار گرفت. قهوه مولتی(1) نایب قهرمان شد. تیم های تیزپرتوس خراسان و قهوه مولتی(2) مشترکاً عنوان سومی را بدست آوردند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها