كدخبر: 21836 بدون دیدگاه

مسابقات کشوری سبکهای آزاد کاراته برگزار می شود

تاریخ انتشار : 8 ژانویه 2019 در ساعت: 12:55
مسابقات کشوری سبکهای آزاد کاراته برگزار می شود

فدراسیون کاراته در نظر دارد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه آزاد کشوری(ساباکی) برای سبک های آزاد برگزار کند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، بر این اساس این رقابتها 12 بهمن ماه و به میزبانی استان البرز و در بخش کومیته انفرادی رده سنی جوانان و […]

فدراسیون کاراته در نظر دارد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه آزاد کشوری(ساباکی) برای سبک های آزاد برگزار کند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، بر این اساس این رقابتها 12 بهمن ماه و به میزبانی استان البرز و در بخش کومیته انفرادی رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود.

این رقابتها در بخش جوانان در اوزان 55-، 60-، 65-، 70-، 75- و 75+ کیلوگرم و در رده بزرگسالان در اوزان 60-، 70-، 80- و 80+ کیلوگرم خواهد بود که سهمیه هر استان برای حضور در این مسابقات آزاد است.

این پیکارها در سالن نیکو خواهد بود و علاقه مندان برای شرکت در این رقابتها و ثبت نام تا 8 بهمن ماه فرصت دارند تا از طریق سایت فدراسیون کاراته اقدام کنند.

وزن کشی رقابتها هم از ساعت 16 الی 19 روز پنجشنبه 11 بهمن ماه در محل دفتر هیات کاراته استان البرز واقع در مجموعه ورزشی انقلاب انجام می شود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها