كدخبر: 21821 بدون دیدگاه

خاکسار:لیگ‌های جهانی و کاراته‌وان‌ها همیشه در سطح بالایی برگزار می‌شوند/ زمان کافی برای کسب آمادگی بیشتر را داریم

تاریخ انتشار : 17 دی 1397 در ساعت: 15:15
خاکسار:لیگ‌های جهانی و کاراته‌وان‌ها همیشه در سطح بالایی برگزار می‌شوند/ زمان کافی برای کسب آمادگی بیشتر را داریم

عضو تیم ملی کاراته بانوان گفت: لیگ‌های جهانی و کاراته وان‌ها همیشه در سطح بالایی برگزار می‌شوند، بنابراین بازیکنان طراز اول دنیا در آن حضور دارند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ طراوت خاکسار، عضو تیم ملی کاراته بانوان، درباره میزان آمادگی خود پیش از حضور در لیگ جهانی […]

عضو تیم ملی کاراته بانوان گفت: لیگ‌های جهانی و کاراته وان‌ها همیشه در سطح بالایی برگزار می‌شوند، بنابراین بازیکنان طراز اول دنیا در آن حضور دارند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ طراوت خاکسار، عضو تیم ملی کاراته بانوان، درباره میزان آمادگی خود پیش از حضور در لیگ جهانی فرانسه در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: از نظر بدنی خوشبختانه آمادگی خوبی داریم. با توجه به اینکه در اولین مرحله اردوهای تیم ملی هستیم، زمان کافی برای کسب آمادگی بیشتر را داریم. همه چیز خوب پیش می‌رود و شرایط اردوها خوب است.

وی درمورد شانس کسب مدال ملی پوشان در لیگ جهانی فرانسه اظهار کرد: رقابت سختی در پیش داریم. لیگ‌های جهانی و کاراته وان‌ها همیشه در سطح بالایی برگزار می‌شوند. بنابراین بازیکنان طراز اول دنیا در آن حضور دارند. علاوه بر این با المپیکی شدن کاراته همه رقبا با تمام توانشان برای کسب سهمیه در مسابقات حاضر می‌شوند، با این شرایط قطعا کار سختی در پیش خواهیم داشت ولی بدون شک کسب مدال دور از ذهن نیست و تمام تلاشمان را برای کسب بهترین عنوان به کار خواهیم گرفت.

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی جاکارتا درمورد شناخت از حریفان گفت: شناخت خوبی نسبت به رقبا داریم. پیش از شروع مسابقات قطعا آنالیز لازم را انجام خواهیم داد تا بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها