كدخبر: 21386 بدون دیدگاه

معرفی تیم های صعود کننده لیگ های کاتا پسران به نیمه نهایی

تاریخ انتشار : 11 آذر 1397 در ساعت: 15:42
معرفی تیم های صعود کننده لیگ های کاتا پسران به نیمه نهایی

تکلیف تیم های صعود کننده لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران به دور نیمه نهایی مشخص شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته چهارم لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران امروز جمعه 9 آذرماه در سالن غدیر نیروی انتظامی برگزار شد تا تکلیف تیم های […]

تکلیف تیم های صعود کننده لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران به دور نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته چهارم لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران امروز جمعه 9 آذرماه در سالن غدیر نیروی انتظامی برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور نیمه نهایی مشخص شود.

بر این اساس در لیگ کاتا خردسالان باشگاه کارن قم و شوتوکان jks فارس از گروه یک و تیم های آکادمی آرنیکا و زرین کهن ایرانیان از گروه دو به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی صعود کردند.

در لیگ کاتای نونهالان از گروه یک تیم میرعماد ساری، از گروه 2 تیم شهید زین الدین، از گروه 3 تیم هیات کاراته مرکزی و از گروه 4 تیم های اتحاد گرگان راهی دور نیمه نهایی شدند.

در لیگ کاتای جوانه تیم های آکادمی شیراز الف و چای رفاه لاهیجان از گروه یک و تیم های شهرصدرا و مس کرمان از کرمان از گروه 2 به عنوان تیم های اول و دوم به نیمه نهایی راه یافتند.

کاتا خردسالان/
گروه یک: باشگاه کارن 11- آکادمی نوری صفر
شوتوکانjks 7- هیات کاراته گیلان 4
شوتوکانjks 7- آکادمی نوری 4
هیات کاراته گیلان یک- باشگاه کارن 10
هیات کاراته گیلان صفر- آکادمی نوری 11
شوتوکانjks یک – باشگاه کارن 10
گروه 2: آکادمی صادقی 5- زرین کهن ایرانیان 6
آکادمی آرنیکا 11- هیات کاراته آذربایجان شرقی صفر
آکادمی آرنیکا 6- زرین کهن ایرانیان 5
هیات کاراته آذربایجان شرقی 3- آکادمی صادقی 8
هیات کاراته آذربایجان شرقی صفر- زرین کهن ایرانیان 11
آکادمی صادقی صفر- آکادمی آرنیکا 11

کاتا نونهالان/
گروه یک:
میرعماد ساری10 – شوتوکان jks فارس یک
باشگاه کارن قم 5 – میرعماد ساری 6
شوتوکان jks فارس صفر- باشگاه کارن قم 11
گروه 2:
باشگاه کارن قم(ب) 3- آکادمی شیراز(الف) 8
شهیدزین الدین 6- باشگاه کارن قم(ب) 5
آکادمی شیراز(الف) 2- شهیدزین الدین 9
گروه 3: هیات کاراته مرکزی(ب)8- آکادمی شیراز(ب) 3
آکادمی آرنیکا 6- هیات کاراته مرکزی(ب) 5
آکادمی شیراز(ب) 7- آکادمی آرنیکا 4
گروه4: هیات کاراته مرکزی(الف) 10- زرین کهن ایرانیان یک
اتحاد گرگان 8- هیات کاراته مرکزی(الف) 3
زرین کهن ایرانیان صفر- اتحاد گرگان 11

کاتا جوانه/
گروه یک: شوتوکان jks فارس 8- با آکادمی شیراز(الف) 6
هیات کاراته گیلان 6- چای رفاه لاهیجان 8
هیات کاراته گیلان 3- آکادمی شیراز(الف) 11
چای رفاه لاهیجان 8- شوتوکان jks فارس 6
چای رفاه لاهیجان 5- آکادمی شیراز(الف) 9
شوتوکان jks فارس 7- هیات کاراته گیلان 7

گروه 2: شهرداری شهرقدس یک- شهرصدرا 13
هیات کاراته بانه 5- مس کرمان 8
هیات کاراته بانه 4- شهر صدرا 10
مس کرمان 14- شهرداری شهرقدس صفر
مس کرمان 5- شهر صدرا 9
شهرداری شهرقدس صفر- هیات کاراته بانه 14
تیم های برتر

در کاتا خردسالان:
تیم اخلاق: آکادمی صادقی
تیم برتر: آکادمی آرنیکا

در کاتا نونهالان:
تیم اخلاق: باشگاه کارن قم
تیم برتر: اتحاد گرگان

در کاتا جوانه:
تیم اخلاق: شوتوکان jks فارس
تیم برتر: شهر صدرا

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها