كدخبر: 21346 بدون دیدگاه

دور جدید فعالیت فدراسیون کاراته دریای سیاه و خزر با حضور نمایندگان ایران+عکس

تاریخ انتشار : 26 نوامبر 2018 در ساعت: 11:50
دور جدید فعالیت فدراسیون کاراته دریای سیاه و خزر با حضور نمایندگان ایران+عکس

دور جدید فعالیت فدراسیون کاراته دریای سیاه و خزر با انتخاب و معرفی اعضای جدید این فدراسیون بصورت رسمی آغاز شد به گزارش کاراته نیوز، در حاشیه بیست و چهارمین دوره رقابتهای جهانی کاراته در مادرید اسپانیا، اعضای فدراسیون کاراته دریای سیاه و خزر در یک نشست، مسئولین جدید خود را انتخاب و معرفی کردند […]

دور جدید فعالیت فدراسیون کاراته دریای سیاه و خزر با انتخاب و معرفی اعضای جدید این فدراسیون بصورت رسمی آغاز شد

به گزارش کاراته نیوز، در حاشیه بیست و چهارمین دوره رقابتهای جهانی کاراته در مادرید اسپانیا، اعضای فدراسیون کاراته دریای سیاه و خزر در یک نشست، مسئولین جدید خود را انتخاب و معرفی کردند که طی آن محمدصادق فرجی، رییس فدراسیون کاراته کشورمان به عنوان نایب رییس اول این فدراسیون انتخاب شد، ضمن اینکه محسن آشوری و جواد سلیمی نیز به ترتیب به عنوان رییس کمیته مسابقات و داوری این فدراسیون انتخاب شدند که اخیرا اسامی اعضای جدید در سایت رسمی این فدراسیون ثبت شد.

بر اساس این گزارش، ایران، آذربایجان، ترکیه، روسیه، مولداوی، گرجستان، اوکراین، قرقیزستان، رومانی، قزاقستان، ترکمنستان، ارمنستان، بلغارستان، ازبکستان و تاجیکستان 15عضو این فدراسیون هستند و قرار است تعداد این کشورها به عدد 21 برسد. مقر این فدراسیون در ترکیه است.

یاشار بشیروف از آذربایجان به عنوان رییس و ارچومر تاسدمیر از ترکیه به عنوان دبیر فدراسیون کاراته دریای سیاه و خزر فعالیت دارند. کاخا باسیلیا از گرجستان و سرگی لوچوک از اوکراین نایب رییس دوم و سوم این فدراسیون هستند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها