كدخبر: 21285 بدون دیدگاه

قهرمانی خوزستان در مسابقات کشوری سبک شین کیوکوشین کاراته

تاریخ انتشار : 27 آبان 1397 در ساعت: 10:48
قهرمانی خوزستان در مسابقات کشوری سبک شین کیوکوشین کاراته

بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شین کیوکوشین کاراته طی روزهای 24 و 25 آبان ماه در سالن هفتم تیر تهران برگزار شد و تیم خوزستان بر سکوی قهرمانی ایستاد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در این دوره از رقابتها که 830 شرکت کننده از تمامی استان ها […]

بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شین کیوکوشین کاراته طی روزهای 24 و 25 آبان ماه در سالن هفتم تیر تهران برگزار شد و تیم خوزستان بر سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در این دوره از رقابتها که 830 شرکت کننده از تمامی استان ها حضور داشتند تیم خوزستان اول شد، کرمان در مکان دوم ایستاد. تیم های تهران و خراسان رضوی سوم مشترک شدند و تیم گیلان چهارم شد.
کاپ اخلاق هم به تیم اردبیل تعلق گرفت.
احمد شقاقی رئیس سبک شین کیوکوشین در مورد این رقابتها گفت: این مسابقات سطح فنی و تکنیکی بالایی داشت واین قابلیت ها توجه و تمرکز سبک به تکینک های پایه و اساسی است که در سطح مربیان استان ها به کاراته کاها تاکید می شود.
وی ادامه داد: داوری این دوره از مسابقات نیز در سطح بالایی انجام شد و شاهد قضاوت های خوبی در مبارزات بودیم.
شقاقی گفت: نفرات منتخب این مسابقات بهمن ماه به اردوی تدارکاتی سبک دعوت می شوند و اردیبهشت ماه سال آینده به مسابقات کاپ اروپا که در کشور سوئیس برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها