كدخبر: 21178 بدون دیدگاه

کاتای تیمی مردان ایران در یک قدمی سکوی سوم جهان

تاریخ انتشار : 17 آبان 1397 در ساعت: 15:54
کاتای تیمی مردان ایران در یک قدمی سکوی سوم جهان

کاتای تیمی مردان برای کسب مدال برنز روز یکشنبه به مصاف تیم ترکیه خواهد رفت. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در سومین روز از مسابقات کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا،کاتای تیمی مردان ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند و کاتای تیمی بانوان با ترکیب الناز […]

کاتای تیمی مردان برای کسب مدال برنز روز یکشنبه به مصاف تیم ترکیه خواهد رفت.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در سومین روز از مسابقات کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا،کاتای تیمی مردان ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند و کاتای تیمی بانوان با ترکیب الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری زاده به میدان رفت.

تیم مردان ابتدا 4 بر یک تیم روسیه را شکست داد و سپس مقابل تیم اسپانیا دارنده عنوان سومی جهان 5 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.

کاتای ایران در جدول شانس مجدد مقابل تیم کویت قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد تا برای کسب مدال برنز روز یکشنبه مقابل تیم ترکیه قرار گیرد.

 

کاتای تیمی بانوان نیز با ترکیب الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری زاده در اولین دیدار تیم بلاروس را 4 بر یک شکست داد و در دومین مبارزه 5 صفر مقابل تیم ترکیه دارنده عنوان سومی جهان مغلوب شد و از ادامه رقابتها بازماند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها