كدخبر: 21143 بدون دیدگاه

هامون درفشی‌پور: دنبال مدال طلای کاراته هستم و کوتاه نمی‌‌آیم/ امیدوارم بهتر از گذشته نتیجه بگیریم

تاریخ انتشار : 14 آبان 1397 در ساعت: 16:37
هامون درفشی‌پور: دنبال مدال طلای کاراته هستم و کوتاه نمی‌‌آیم/ امیدوارم بهتر از گذشته نتیجه بگیریم

هامون درفشی‌پور، ملی‌پوش کاراته ایران گفت: آرزوی حضور در مسابقات جهانی را داشتم و حالا که این شانس را داشتم به هیچ عنوان کوتاه نخواهم آمد و به دنبال کسب مدال طلا هستم. به گزارش کاراته نیوز هامون در‌فشی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه آغاز مسابقات جهانی اسپانیا […]

هامون درفشی‌پور، ملی‌پوش کاراته ایران گفت: آرزوی حضور در مسابقات جهانی را داشتم و حالا که این شانس را داشتم به هیچ عنوان کوتاه نخواهم آمد و به دنبال کسب مدال طلا هستم.

به گزارش کاراته نیوز هامون در‌فشی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه آغاز مسابقات جهانی اسپانیا اظهار داشت: نه تنها من بلکه تمام بچه‌ها شرایط خیلی خوبی دارند. حدود 9 ماه است که در اردوهای تیم ملی حضور و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. در این مدت لیگ‌های جهانی، مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی را پشت سر گذاشتیم  تا به حسن ختام این مسابقات در سال 2018 یعنی مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا برسیم.

ملی‌پوش وزن 67- کیلوگرم تیم ملی کاراته ایران  تاکید کرد: در هر 5 وزن انفرادی و کومیته تیمی شانس اول قهرمانی را داریم و امیدوارم در مسابقات نیز شرایط بر وفق مراد ما پیش برود تا جواب زحمات کادرفنی را با کسب بهترین نتایج داده و نزد مردم و جامعه کاراته نیز روسفید باشیم.

درفشی‌پور در خصوص شانس خود برای کسب مدال عنوان کرد: این اولین حضور من در مسابقات جهانی است و همین موضوع انگیزه من را چند برابر کرده است. دو سال است وزن خود را تغییر دادم و در مسابقات متعدد لیگ‌های جهانی شرکت کردم. در این مدت شناخت نسبی نسبت به حریفان صاحب نام خود پیدا کردم اما عناوین و افراد در مسابقات جهانی برای من مهم نیستند و فقط روی عملکرد خودم فکر می‌کنم تا در روز چهارشنبه 16 آبان‌ماه یکی از ایده‌آل‌ترین روزهای زندگی‌ ورزشی خود را رقم زده و پله به پله تا دیدار نهایی حرکت کنم.

وی خاطرنشان کرد: من برای حضور در مسابقات جهانی روزهای سختی را سپری کردم. در این سال‌ها مدتی را به دلیل خدمت سربازی در اردوی تیم ملی حضور نداشتم و از آن زمان آرزوی حضور در مسابقات جهانی را داشتم و حالا که شانس حضور در این مسابقات را پیدا کردم به هیچ وجه کوتاه نخواهم آمد تا با کسب مدال طلا بهترین دستاورد را داشته باشم.

درفشی‌پور در خصوص امکان تکرار دستاورد دوره گذشته کاراته ایران در مسابقات جهانی گفت: قطعا دستاورد دوره گذشته تکرار شدنی است. این تیم یک تیم پرستاره است و تمام دنیا از رویارویی با نمایندگان ایران لرزه به تنشان می‌افتد. کاراته ایران آنقدر ستاره دارد که هر کدام از این نفرات چه در بحث انفرادی و چه تیمی می‌توانند پرچم‌دار کشور عزیزمان باشند. امیدوارم در اسپانیا نتیجه دوره گذشته را نه تنها حفظ، بلکه ارتقا بدهیم. این اتفاق نیز با توجه به تمرینات که پشت سر گذاشتیم دور از دسترس نیست و حداقل مزد زحمات ما، ارتقا دستاورد دوره گذشته است.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها