كدخبر: 20925 بدون دیدگاه

لیگ کاراته آینده سازان دختران برگزار شد

تاریخ انتشار : 20 مهر 1397 در ساعت: 23:53
لیگ کاراته آینده سازان دختران برگزار شد

هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان دختران با حضور ۱۶ تیم صعود کننده پیگیری شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته, هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان دختران امروز پنجشنبه ۱۹ مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و تیم های صدرنشین ۴ گروه مشخص شدند. نتایج بدست آمده […]

هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان دختران با حضور ۱۶ تیم صعود کننده پیگیری شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته, هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان دختران امروز پنجشنبه ۱۹ مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و تیم های صدرنشین ۴ گروه مشخص شدند.
نتایج بدست آمده بدین ترتیب است:
گروه یک/
مرحله اول: شیتوریواینوئی ها مازندران 7 – الوپرده گیلان 7 (برنده شیتوریواینوئی ها مازندران)
صنعت مس رفسنجان 12 – صبا شیراز 3
مرحله دوم: صبا شیراز 7 – الوپرده گیلان 7 (برنده صبا شیراز )
شیتوریواینوئی ها مازندران 9 – صنعت مس رفسنجان 6
مرحله سوم: صنعت مس رفسنجان 6 – الوپرده گیلان 9
صبا شیراز 12 – شیتوریواینوئی ها مازندران 3
جدول رده بندی: 1- صبا شیراز 2- شیتوریواینوئی ها مازندران

گروه دو/
مرحله اول: هیئت کاراته قزوین 8 – رزم آوران 5
ستارگان پایتخت 9 – آکادمی نریمان 6
مرحله دوم: آکادمی نریمان 3 – رزم آوران 9
هیئت کاراته قزوین 9 – ستارگان پایتخت 3
مرحله سوم: ستارگان پایتخت 6 – رزم آوران 6 برنده ستارگان پایتخت
آکادمی نریمان 12 – هیئت کاراته قزوین 3
جدول رده بندی: 1- هیئت کاراته قزوین 2- ستارگان پایتخت

گروه سه/
مرحله اول: نیک نژاد الف 5 – هیئت کاراته کبودر آهنگ 8
شهرداری جوانه صفادشت 10 – شالوده گستر سنندج 4
مرحله دوم: شالوده گستر سنندج 2 – هیئت کاراته کبودر آهنگ 11
نیک نژاد الف 9 – شهرداری جوانه صفادشت 6
مرحله سوم: شهرداری جوانه صفادشت ۸ – هیئت کاراته کبودر آهنگ 5
شالوده گستر سنندج 7 – نیک نژاد الف 10
جدول رده بندی: 1- هیئت کاراته کبودر آهنگ 2- نیک نژاد الف

گروه چهار/
مرحله اول: ستارگان سبلان ۴– ستارگان شمال ۱۰
گوجوریوساری 5 – باشگاه گرد آفرید 11
مرحله دوم: باشگاه گرد آفرید 11 – ستارگان شمال 2
ستارگان سبلان۹ – گوجوریوساری 3
مرحله سوم: گوجوریوساری 2 – ستارگان شمال 11
باشگاه گرد آفرید 6 – ستارگان سبلان 9
جدول رده بندی: 1- باشگاه گرد آفرید 2- ستارگان شمال

برترین های هفته:
مربی برتر:نازنین اردشیرنژاد مربی صبا شیراز
تیم برتر:باشگاه گرد آفرید
بازیکن برتر:هانیه کریمی از تیم شهرداری جوانه صفادشت
تیم اخلاق:صنعت مس رفسنجان

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها