كدخبر: 20901 بدون دیدگاه

سرمربی تیم ملی جوانان کاراته: طراحی تمرینات را تغییر دادیم، شرایط بچه ها خوب است

تاریخ انتشار : 18 مهر 1397 در ساعت: 16:47
سرمربی تیم ملی جوانان کاراته: طراحی تمرینات را تغییر دادیم، شرایط بچه ها خوب است

سرمربی تیم ملی جوانان کاراته شرایط ملی پوشان حاضر در المپیک بوینس آیرس را خوب توصیف کرد و گفت: از فردا تا شروع مسابقات یک جلسه تمرین در دستور کار بچه ها قرار می گیرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از مهران بهنام فر به سایت فدراسیون کاراته گفت: از امروز آخرین جلسه […]

سرمربی تیم ملی جوانان کاراته شرایط ملی پوشان حاضر در المپیک بوینس آیرس را خوب توصیف کرد و گفت: از فردا تا شروع مسابقات یک جلسه تمرین در دستور کار بچه ها قرار می گیرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از مهران بهنام فر به سایت فدراسیون کاراته گفت: از امروز آخرین جلسه تمرینی (2جلسه در روز) را انجام خواهیم داد و از فردا تمرینات به صورت یک جلسه ی انجام می شود.

وی افزود: تمرینات روی فاز سرعتی، رفلکس و تایمینگ طراحی شده است و به دلیل اینکه 15 روز زودتر از زمان برگزاری مسابقات در بوینس آیرس حاضر شدیم، برای داشتن سالن تمرین مشکل داشتیم ضمن اینکه سالن وزنه هم شلوغ و بی نظم بود.

بهنام فر ادامه داد: با توجه به تعدد شرکت کنندگان سعی کردیم با این امکانات طراحی تمرینات را تغییر دهیم و در حال حاضر هم شرایط بچه ها خوب است و نیازمند دعا خیر همه جامعه کاراته هستیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها