كدخبر: 20899 بدون دیدگاه

مبارزه 143 کاراته کا در مسابقات کشوری سبکهای آزاد

تاریخ انتشار : 18 مهر 1397 در ساعت: 16:45
مبارزه 143 کاراته کا در مسابقات کشوری سبکهای آزاد

143 کاراته کا در مسابقات کشوری سبکهای آزاد کاراته که 20 مهرماه برگزار می شود، شرکت کرده اند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، رقابتهای قهرمانی کشور سبکهای آزاد در رده سنی بزرگسالان، روز جمعه 20 مهرماه در سالن طالقانی شهرری برگزار می شود. این رقابتها در 3 وزن کومیته […]

143 کاراته کا در مسابقات کشوری سبکهای آزاد کاراته که 20 مهرماه برگزار می شود، شرکت کرده اند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، رقابتهای قهرمانی کشور سبکهای آزاد در رده سنی بزرگسالان، روز جمعه 20 مهرماه در سالن طالقانی شهرری برگزار می شود.
این رقابتها در 3 وزن کومیته انفرادی و در اوزان 65-، 75- و 75+ کیلوگرم انجام می شود تا در نهایت در هر وزن 2 کاراته کا در اردوی تیم ملی باقی بماند.
وزن کشی مسابقات ساعت 17 الی 19 روز پنجشنبه 19 مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران انجام خواهد شد و مسابقات ساعت 8:30 صبح روز جمعه آغاز می شود.

در این رقابتها سبک بوشیدو کای کان با ۲۵ نفر بیشترین شرکت کننده را دارد.کیوکوشین kwf با ۲۳نفر، سو کیوکوشین با ۱۸ نفر، کیوکوشین ماتسوشیما با ۱۲ نفر، کیوکوشین ماتسویی و کن شین کان هر کدام با ۱۰ نفر ، کیوکوشین ساکاموتو با ۸نفر، کیوکوشین کان با ۶ نفر ، انشین و کیوکوشین ایچی گکی هر کدام با ۵ نفر، آشی هارا و کیوکوشین هر کدام با ۴ نفر ،جیسن کاراته، بایاکورن، کیوکوشین اروپا، سی شین کیوکوشین هر کدام با ۲نفر و سبکهای کیوکوشین ایران، شین رزم ذوالفقار، جوکای دو و کیوکوشین ufk هر کدام با یک نفر در این رقابتها شرکت کرده اند.

گفتنی است، مسابقات بین المللی ژاپن آذرماه برگزار می شود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها