كدخبر: 20894 بدون دیدگاه

خنکدار: برای کسب نتیجه در المپیک تلاش خواهم کرد

تاریخ انتشار : 18 مهر 1397 در ساعت: 16:40
خنکدار: برای کسب نتیجه در المپیک تلاش خواهم کرد

کاراته کای اعزامی تیم ملی جوانان دختر به المپیک 2018 گفت: مسابقات را نمی شود پیش بینی کرد، اما من همه تلاشم را برای کسب نتیجه خواهم کرد. به گزارش کاراته نیوز فاطمه خنکدار به سایت فدراسیون کاراته گفت: در هر وزن المپیک 8 نفر از بهترین های کاراته جهان حضور دارند و همه خودشان […]

کاراته کای اعزامی تیم ملی جوانان دختر به المپیک 2018 گفت: مسابقات را نمی شود پیش بینی کرد، اما من همه تلاشم را برای کسب نتیجه خواهم کرد.

به گزارش کاراته نیوز فاطمه خنکدار به سایت فدراسیون کاراته گفت: در هر وزن المپیک 8 نفر از بهترین های کاراته جهان حضور دارند و همه خودشان را برای این رویداد بزرگ آماده کرده اند.

وی افزود: بعد از اینکه در رقابتهای قهرمانی آسیا مدال طلا کسب کردم، در بلغارستان دستم از مدال خالی ماند اما در کرواسی نتیجه را جبران کرده و سهمیه گرفتم و حالا در المپیک سعی میکنم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

خنکدار ادامه داد: خدا را شکر تمرینات خوب و اردوهای منسجم و با برنامه ای را پشت سر گذاشته ایم و امیدوارم بهترین نتیجه در رقابتهای المپیک برای من و هم تیمی هایم رقم بخورد.

کاراته کای وزن منهای 53 کیلوگرم تیم ملی جوانان دختر در مورد حریفانش گفت: با چند نفر از حریفان المپیکی ام در مسابقات گذشته مبارزه کرده ام و از نحوه مبارزاتشان آگاهم. سایر نفرات را هم فیلم مبارزاتشان را دیده و با کمک مربی ام آنالیز کرده ایم.

وی در پایان از پدر و مادر، سمانه خوشقدم سرمربی تیم ملی، شهلا عیوضی، مربی و مرتضی فرجی تشکر و قدردانی کرد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها