كدخبر: 20886 بدون دیدگاه

فرجی: رئیس شورای داوران سبکهای آزاد از تمام ظرفیت های داوری استفاده کند

تاریخ انتشار : 9 اکتبر 2018 در ساعت: 11:28
فرجی: رئیس شورای داوران سبکهای آزاد از تمام ظرفیت های داوری استفاده کند

نشست شورای داوران سبکهای آزاد کاراته با حضور اعضای این شورا و محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در نشست شورای داوران سبکهای آزاد کاراته که امروز(دوشنبه 16مهرماه) برگزار شد، محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته بر برگزاری کلاسهای ارتقاء داوری به صورت مستقل […]

نشست شورای داوران سبکهای آزاد کاراته با حضور اعضای این شورا و محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در نشست شورای داوران سبکهای آزاد کاراته که امروز(دوشنبه 16مهرماه) برگزار شد، محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته بر برگزاری کلاسهای ارتقاء داوری به صورت مستقل تاکید کرد و گفت: داوران سبکهای آزاد باید سطح بندی شده و مجموعه قوانین داوری برای سبکهای آزاد تدوین شود تا در داوری های لیگ و مسابقات وحدت رویه وجود داشته باشد.
وی افزود: رئیس کمیته داوران سبکهای آزاد باید با نگاهی یکسان از تمامی ظرفیت ها در این بخش بهره برد. ضمن اینکه زمینه ای فراهم شود تا بانوان داور هم همسطح مردان در بخش داوری حرکت کنند.
فرجی با اشاره به اینکه سبکهای آزاد سرانه جمعیتی بالایی دارند، گفت: باید زمینه های مختلفی در بخش داوران فراهم گردد و فرصتی به وجود بیاوریم تا علاقه مندان به داوری جذب این بخش شوند.
رئیس فدراسیون کاراته گفت: برای انجام رقابتهای انتخابی منظم و باشکوه در روز جمعه(20 مهرماه) نشست مشترکی بین رئیس شورای داوران سبکهای آزاد و رئیس کمیته مسابقات برگزار شود تا شاهد رقابتی دور از حاشیه، جذاب و بر اساس عدالت محوری باشیم.

مرتضی بهادران، وحید بهرمان، مرتضی خوشی، حسین نگینی، محمدرضا صالحی، رضا کیوان شکوه، شاهرخ غله دار، علیرضا جلایری، علی عسگری، علیرضا جمشیدی، اصغر نوازانی، محمد منصوری فرد، مجتبی دانشفر، علیرضا سرافراز، ودود مجرد شهریور و علی اکبر قاسمی اعضای کمیته داوران هستند که احکام خود را از رئیس فدراسیون کاراته دریافت کردند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها