كدخبر: 20881 بدون دیدگاه

جواد سلیمی یکشنبه راهی بوینس آیرس می شود

تاریخ انتشار : 17 مهر 1397 در ساعت: 11:22
جواد سلیمی یکشنبه راهی بوینس آیرس می شود

جواد سلیمی، رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته ایران و عضو شورای داوران فدراسیون جهانی، به عنوان یکی از 15 داور المپیک 2018 جوانان روز یکشنبه عازم آرژانتین می شود تا در این رقابتها قضاوت کند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، جواد سلیمی، رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته ایران و […]

جواد سلیمی، رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته ایران و عضو شورای داوران فدراسیون جهانی، به عنوان یکی از 15 داور المپیک 2018 جوانان روز یکشنبه عازم آرژانتین می شود تا در این رقابتها قضاوت کند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، جواد سلیمی، رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته ایران و عضو شورای داوران فدراسیون جهانی یکشنبه 22 مهرماه برای قضاوت در المپیک جوانان راهی بوینس آیرس آرژانتین می شود.

سلیمی به همراه فرانسیسکو مارکوئز از اسپانیا، فریبا مدنی از آمریکا، یاسمین چان از ماکائو، پیریکو هاینون از فنلاند، روبرت آمارا از نروژ، آریوس ویزبوک از اتریش، رافائل اورتگا از فرانسه، منصور السلطان از کویت، کازو تاکاشی از ژاپن، ایمان العباسی از مصر، کلولند باکستر از آمریکا، گالدیو آبدالا از گواتمالا ، هکتور آرناس از آرژانتین ، 14 داوری هستند که با مدیریت خاویر اسکالانته، رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی ، قضاوت مسابقات کاراته بازیهای المپیک جوانان را بر عهده دارند.

اولین دوره مسابقات کاراته المپیک 2018 جوانان طی روزهای 25 و26 مهر ماه در بوینس آیرس آرژانتین برگزار می شود که ایران با 5 نماینده، نوید محمدی، علیرضا فرجی، فاطمه خنکدار، مبینا حیدری و نگین آلتونی در این رقابتها حضور دارد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها