كدخبر: 20873 بدون دیدگاه

علیرضا فرجی: یکی از مدعیان کسب مدال در المپیک هستم

تاریخ انتشار : 16 مهر 1397 در ساعت: 11:19
علیرضا فرجی: یکی از مدعیان کسب مدال در المپیک هستم

کاراته کای وزن منهای 61 کیلوگرم تیم ملی جوانان اعزامی به المپیک 2018 گفت: مسابقات المپیک سطح بالایی دارد و آرزوی هر ورزشکاری است که در این بازیها شرکت کند، من هم به عنوان یکی از مدعیان، برای کسب مدال در این رقابتها تلاش خواهم کرد. به گزارش کاراته نیوز علیرضا فرجی پیش از رفتن […]

کاراته کای وزن منهای 61 کیلوگرم تیم ملی جوانان اعزامی به المپیک 2018 گفت: مسابقات المپیک سطح بالایی دارد و آرزوی هر ورزشکاری است که در این بازیها شرکت کند، من هم به عنوان یکی از مدعیان، برای کسب مدال در این رقابتها تلاش خواهم کرد.

به گزارش کاراته نیوز علیرضا فرجی پیش از رفتن به بوینس آیرس محل برگزاری الممیک ۲۰۱۸ جوانان به سایت فدراسیون کاراته گفت: بعد از مسابقات کسب سهمیه المپیک کرواسی روز به روز از نظر بدنی به شرایط ایده آل نزدیک شده ام و امیدوارم با آمادگی خوبی که دارم بتوانم عملکرد مناسبی در المپیک داشته باشم.

وی افزود: از روزی که وارد کاراته شدم دوست داشتم ستاره باشم نه قهرمان، بنابراین برای رسیدن به آرزویم تلاشی دوچندان خواهم کرد.

فرجی در مورد شناختش از حریفان گفت: با حریفان عربستانی و اردنی ام در رقابتهای قهرمانی آسیا و با کاراته کای گواتمالا در فینال مسابقات کرواسی مبارزه کرده ام و با نحوه مبارزاتشان آشنا هستم، اما با کاراته کاهای آرژانتین، ژاپن، مقدونیه و مراکش تاکنون مبارزه نکرده ام و تنها بر روی فیلم مبارزاتشان آنالیز خوبی انجام داده ام.

کاراته کای وزن منهای 61 کیلوگرم تیم ملی پسران در پایان از مسئولین فدراسیون برای برگزاری اردوها، مهران بهنام فر سرمربی تیم ملی و رضا عزیز مربی، پدرم و نماینده بادی اتک که در تهیه مکمل های ورزشی به ما کمک کرد، تشکر ویژه ای دارم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها