كدخبر: 20787 بدون دیدگاه

برگزاری هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان و کاتا نونهالان پسران

تاریخ انتشار : 8 مهر 1397 در ساعت: 10:15
برگزاری هفته سوم لیگ کومیته آینده سازان و کاتا نونهالان پسران

هفته سوم لیگ های کومیته آینده سازان و کاتا نونهالان پسران با انجام 52 دیدار روز جمعه 6 مهر ماه در سالن شهید کبگانیان تهران پیگیری خواهد شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم لیگ های کومیته آینده سازان و کاتا نونهالان پسران در حالی از ساعت 9 […]

هفته سوم لیگ های کومیته آینده سازان و کاتا نونهالان پسران با انجام 52 دیدار روز جمعه 6 مهر ماه در سالن شهید کبگانیان تهران پیگیری خواهد شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم لیگ های کومیته آینده سازان و کاتا نونهالان پسران در حالی از ساعت 9 صبح و با انجام رقابتهای کاتا نونهالان آغاز می شود که تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله دوم لیگ کاتا نونهالان در این هفته مشخص می گردد ضمن اینکه در لیگ آینده سازان هم 8 تیم صعود کننده به مرحله بعد این رقابتها معرفی خواهند شد.

برنامه دیدارهای این هفته به شرح ذیل است:

 

کاتا نونهالان(دور برگشت)/

 

گروه یک:

مرحله دوم دور برگشت: زمزم آذربایجان شرقی – آکادمی کاراته شیراز(ب)

باشگاه کارن (الف) – هیات کاراته مرکزی(الف)

مرحله سوم دور برگشت: زمزم آذربایجان شرقی – هیات کاراته مرکزی(الف)

آکادمی کاراته شیراز(ب)- باشگاه کارن (الف)

 

گروه 2:

مرحله دوم دور برگشت: هیات کاراته بانه- استراحت

میرعماد ساری- شهید زین الدین

آکادمی بارانی- زرین کهن ایرانیان

مرحله سوم دور برگشت: شهید زین الدین- استراحت

هیات کاراته بانه- زرین کهن ایرانیان

میرعماد ساری- آکادمی بارانی

مرحله چهارم دور برگشت: زرین کهن ایرانیان- استراحت

شهید زین الدین- آکادمی بارانی

هیات کاراته بانه- میرعماد ساری

مرحله پنجم دور برگشت: آکادمی بارانی- استراحت

زرین کهن ایرانیان- میرعماد ساری

شهید زین الدین- هیات کاراته بانه

 

گروه 3:

مرحله دوم دور برگشت: باشگاه کارن (ب) – استراحت

آکادمی آرنیکا- شوتوکان jks فارس

مقاومت قم – شهید کبگانیان

مرحله سوم دور برگشت: شوتوکان jks فارس– استراحت

باشگاه کارن (ب)- شهید کبگانیان

آکادمی آرنیکا- مقاومت قم

مرحله چهارم دور برگشت: شهید کبگانیان- استراحت

شوتوکان jks فارس– مقاومت قم

باشگاه کارن (ب)- آکادمی آرنیکا

مرحله پنجم دور برگشت: مقاومت قم- استراحت

شهید کبگانیان- آکادمی آرنیکا

شوتوکان jks فارس– باشگاه کارن (ب)

 

گروه4:

مرحله دوم دور برگشت: آکادمی صادقی- استراحت

آکادمی نوری- آکادمی کاراته شیراز(الف)

هیات کاراته مرکزی(ب)- گلشن گرگان

مرحله سوم دور برگشت: آکادمی کاراته شیراز(الف) – استراحت

آکادمی صادقی- گلشن گرگان

آکادمی نوری- هیات کاراته مرکزی(ب)

مرحله چهارم دور برگشت: گلشن گرگان – استراحت

آکادمی کاراته شیراز(الف)- هیات کاراته مرکزی(ب)

آکادمی صادقی- آکادمی نوری

مرحله پنجم دور برگشت: هیات کاراته مرکزی(ب)- استراحت

گلشن گرگان- آکادمی نوری

آکادمی کاراته شیراز(الف)- آکادمی صادقی

 

کومیته آینده سازان/

 

گروه یک:

مرحله اول: هیات کاراته همدان – هیات کاراته زنجان

تات کای قزوین- باشگاه بارانی

مرحله دوم: تات کای قزوین- هیات کاراته زنجان

باشگاه بارانی – هیات کاراته همدان

مرحله سوم: باشگاه بارانی- هیات کاراته زنجان

هیات کاراته همدان- تات کای قزوین

 

گروه2:

مرحله اول: شین تو گلستان – خاتم الانبیا عسلویه

باشگاه داداشی- موسسه واکسن سازی رازی

مرحله دوم: باشگاه داداشی- خاتم الانبیا عسلویه

موسسه واکسن سازی رازی- شین تو گلستان

مرحله سوم: موسسه واکسن سازی رازی- خاتم الانبیا عسلویه

شین تو گلستان – باشگاه داداشی

 

گروه3:

مرحله اول: آکادمی کاراته نریمان- شیرآلات طوفان

پاس قم- هیات کاراته بسیج خراسان رضوی

مرحله دوم: پاس قم- شیرآلات طوفان

هیات کاراته بسیج خراسان رضوی- آکادمی کاراته نریمان

مرحله سوم: هیات کاراته بسیج خراسان رضوی- شیرآلات طوفان

آکادمی کاراته نریمان- پاس قم

 

گروه4:

مرحله اول: اکادمی کاراته فخر- تاپ اکو خاورمیانه

شرکت پارسه سازه- آکادمی کاراته سلیمی

مرحله دوم: شرکت پارسه سازه- تاپ اکو خاورمیانه

آکادمی کاراته سلیمی- اکادمی کاراته فخر

مرحله سوم: آکادمی کاراته سلیمی- تاپ اکو خاورمیانه

اکادمی کاراته فخر- شرکت پارسه سازه

 

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها