كدخبر: 20614 بدون دیدگاه

صدرنشینی هیات خراسان رضوی، صنایع غذایی اوکادو ، هیات قزوین و باشگاه پیروزی در لیگ کاتا خردسالان

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1397 در ساعت: 12:54
صدرنشینی هیات خراسان رضوی، صنایع غذایی اوکادو ، هیات قزوین و باشگاه پیروزی در لیگ کاتا خردسالان

پس از پایان برگزاری دیدارهای هفته دوم لیگ کاتا خردسالان، هیات کاراته خراسان رضوی، صنایع غذایی اوکادو ، هیئت کاراته قزوین و باشگاه پیروزی به ترتیب در صدر جدول رده بندی گروه های اول تا چهارم قرار گرفتند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته دوم لیگ کاتا خردسالان روز […]

پس از پایان برگزاری دیدارهای هفته دوم لیگ کاتا خردسالان، هیات کاراته خراسان رضوی، صنایع غذایی اوکادو ، هیئت کاراته قزوین و باشگاه پیروزی به ترتیب در صدر جدول رده بندی گروه های اول تا چهارم قرار گرفتند.
به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته دوم لیگ کاتا خردسالان روز شنبه 10 شهریور ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و تیم های صدرنشین معرفی شدند که نتایج بدست آمده رد این هفته بدین شرح است:

گروه یک/
دور رفت : مرحله سوم: هیئت کاراته خراسان رضوی – استراحت
شوتوکان شهرری 0- صبا شیراز 11
مرحله چهارم: سبک wjka – استراحت
شوتوکان شهرری 0- هیئت کاراته خراسان رضوی 11
صباشیراز 11- شوتوکان ski کردستان الف 0
مرحله پنجم: شوتوکان شهرری – استراحت
صباشیراز 11- سبک wjka 0
شوتوکان ski کردستان الف 0- هیئت کاراته خراسان رضوی 11
مرحله اول دور برگشت: صبا شیراز – استراحت
شوتوکان شهرری 0- شوتوکان ski کردستان الف 11
سبک wjka 1 – هیئت کاراته خراسان رضوی 10
جدول رده بندی: 1- هیئت کاراته خراسان رضوی 2- صباشیراز 3- شوتوکان ski کردستان الف

گروه دو/
دور رفت : مرحله سوم: صنایع غذایی اوکادو – استراحت
جوانه شهرداری صفادشت 0- آکادمی نریمان 11
شوتوکان 0- باشگاه کیا قروه 11
مرحله چهارم: جوانه شهرداری صفادشت – استراحت
شوتوکان 0- صنایع غذایی اوکادو 11
باشگاه کیا قروه 8- آکادمی نریمان 5
مرحله پنج˲��5: شو��)AAوکان – استراحت
باشگاه کیا قروه 0- با جوانه شهرداری صفادشت 11
آکادمی نریمان 0- صنایع غذایی اوکادو 11
مرحله اول برگشت: باشگاه کیا قروه استراحت
شوتوکان 1- آکادمی نریمان 10
جوانه شهرداری صفا دشت 0- صنایع غذایی اوکادو 11
جدول رده بندی: 1- صنایع غذایی اوکادو 2- آکادمی نریمان 3- جوانه شهرداری صفا دشت

گروه سه/
دور رفت : مرحله سوم: بخش فشافویه 11- جاناتان0
هیئت کاراته استان البرز 8- شهر قدس الف 3
شیتوریو اینوئی ها خوزستان 0- هیئت کاراته قزوین 11
مرحله چهارم: هیئت کاراته استان البرز 11- جاناتان 0
شیتوریو اینوئی ها خوزستان 8- بخش فشافویه 0
هیئت کاراته قزوین 11- شهر قدس الف 0
مرحله پنجم: شیتوریو اینوئی ها خوزستان 11- جاناتان 0
هیئت کاراته قزوین 10- هیئت کاراته استان البرز 1
شهر قدس الف 9- بخش فشافویه 2
مرحله اول برگشت: جاناتان0- هیئت کاراته قزوین 11
شیتوریو اینویی ها خوزستان 4- شهر قدس الف 7
هیئت کاراته استان البرز 11- بخشداری فشافویه 0
جدول رده بندی: 1- هیئت کاراته قزوین 2- هیئت کاراته استان البرز 3- شهر قدس الف

گروه چهار/
دور رفت : مرحله سوم: شوتوکان ski کردستان ب 7- شهرقدس ب 4
مدرسه کاراته اتحاد 6- شهید صادق زاده 5
باشگاه فرهنگی ورزشی اوژن 0- باشگاه پیروزی 11
مرحله چهارم: مدرسه کاراته اتحاد 0- شهرقدس ب 11
باشگاه فرهنگی ورزشی اوژن 5 – شوتوکان ski کردستان ب 6
باشگاه پیروزی 11- شهید صادق زاده 0
مرحله پنجم: باشگاه فرهنگی ورزشی اوژن 8- شهرقدس ب 3
باشگاه پیروزی 11- مدرسه کاراته اتحاد 0
شهید صادق زاده 0- شوتوکان ski کردستان ب 11
مرحله اول دور برگشت: شهر قدس ب 0- پیروزی 11
فرهنگی ورزشی اوژن9- شهیدصادق زاده 2
مدرسه کاراته اتحاد 0- شوتوکان ski کردستان ب 11
جدول رده بندی: 1- باشگاه پیروزی 2- فرهنگی ورزشی اوژن 3- شوتوکان ski کردستان ب

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها