كدخبر: 20594 بدون دیدگاه

صدرنشینان ۴ گروه لیگ برتر دختران معرفی شدند

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1397 در ساعت: 22:35
صدرنشینان ۴ گروه لیگ برتر دختران معرفی شدند

هفته دوم لیگ برتر دختران امروز جمعه ۹ شهریور ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و تیم های صدرنشین مشخص شدند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته, هفته دوم لیگ برتر دختران در ۴ گروه پیگیری شد تا تیم های برتر هر گروه معرفی شده و برترین های […]

هفته دوم لیگ برتر دختران امروز جمعه ۹ شهریور ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و تیم های صدرنشین مشخص شدند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته, هفته دوم لیگ برتر دختران در ۴ گروه پیگیری شد تا تیم های برتر هر گروه معرفی شده و برترین های هفته هم مشخص شوند.
نتایج بدست آمده در این هفته بدین شرح است:

گروه یک /
مرحله چهارم: سیدالشهدا زنجان – استراحت
هیئت کاراته لرستان 12- باشگاه نشاط 6
الو پرده گیلان 7- ستارگان شمال الف 13
مرحله پنجم: هیئت کاراته لرستان – استراحت
الو پرده گیلان 17- سیدالشهدا زنجان 2
ستارگان شمال الف 18- باشگاه نشاط 3
دور برگشت
مرحله اول: الو پرده گیلان – استراحت
ستارگان شمال الف 8 – هیئت کاراته لرستان 11
باشگاه نشاط 9 – سیدالشهدا زنجان 9 برنده سیدالشهدا زنجان
جدول رده بندی: 1- ستارگان شمال الف 2- الو پرده گیلان 3- هیئت کاراته لرستان

گروه دو /
مرحله چهارم: سبک WJKA – استراحت
عقاب مقاومت بروجرد 8 – شیتوریو اینوئی ها خوزستان 11
شهرداری سمنان 14- آکادمی نریمان 5
مرحله پنجم: عقاب مقاومت بروجرد – استراحت
شهرداری سمنان 17- سبک WJKA 2
آکادمی نریمان 14- شیتوریو اینوئی ها خوزستان 5
دور برگشت
مرحله اول: شهرداری سمنان – استراحت
آکادمی نریمان 11- عقاب مقاومت بروجرد 8
شیتوریو اینوئی ها خوزستان 13- سبک WJKA 1
جدول رده بندی: 1- شهرداری سمنان 2-آکادمی نریمان 3- شیتوریو اینوئی ها خوزستان

گروه سه /
مرحله چهارم: هیئت کاراته زنجان – استراحت
نیک نژاد 16- هیئت کاراته کبودر آهنگ4
شیتوریو اینوئی ها مازندران 21- بخشداری فشافویه 0
مرحله پنجم: نیک نژاد – استراحت
شیتوریو اینوئی ها مازندران 15- هیئت کاراته زنجان3
بخشداری فشافویه 0- هیئت کاراته کبودر آهنگ 18
دور برگشت
مرحله اول: شیتوریو اینوئی ها مازندران – استراحت
بخشداری فشافویه 0- نیک نژاد 18
هیئت کاراته کبودرآهنگ 9- هیئت کاراته زنجان9 برنده هیئت کاراته کبودرآهنگ
جدول رده بندی: 1- نیک نژاد 2- شیتوریو اینوئی ها مازندران 3- هیئت کاراته کبودرآهنگ

گروه چهار/
مرحله چهارم: بهارنارنج بابل 16- گوجوریو ساری 4
شالوده گستر سنندج 14- هیئت کاراته خراسان رضوی5
باشگاه البرز شیراز 19- ستارگان شمال ب 1
مرحله پنجم: شالوده گستر سنندج 17- گوجوریو ساری 2
باشگاه البرز شیراز 16- بهارنارنج بابل 4
ستارگان شمال ب 5 – هیئت کاراته خراسان رضوی 14
دور برگشت
مرحله اول: باشگاه البرز شیراز 21 – گوجوریو ساری 0
ستارگان شمال ب 3- شالوده گستر سنندج 18
هیئت کاراته خراسان رضوی 9- بهارنارنج بابل 9 برنده بهار نارنج بابل
جدول رده بندی: 1- باشگاه البرز شیراز 2- شالوده گستر سنندج 3- هیئت کاراته خراسان رضوی

برترین های هفته:
بهترین بازیکن جوانان: زهرا بینایی از تیم باشگاه البرز شیراز
بهترین بازیکن امید: مهدیس دوستی از باشگاه البرز شیراز
تیم برتر: باشگاه البرز شیراز
تیم اخلاق: گوجوریو ساری
مربی هفته: فرشته مریدی از لرستان

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها