كدخبر: 20582 بدون دیدگاه

لیگ کومیته آینده سازان دختران برگزار شد

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1397 در ساعت: 11:13
لیگ کومیته آینده سازان دختران برگزار شد

هفته دوم لیگ کومیته آینده سازان دختران امروز پنجشنبه ۸ شهریور در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته, پس از برگزاری دیدارهای هفته دوم نتایج ذیل بدست آمد و برترین های هفته هم معرفی شدند: گروه یک / مرحله اول: الو پرده گیالن – […]

هفته دوم لیگ کومیته آینده سازان دختران امروز پنجشنبه ۸ شهریور در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته, پس از برگزاری دیدارهای هفته دوم نتایج ذیل بدست آمد و برترین های هفته هم معرفی شدند:

گروه یک /
مرحله اول: الو پرده گیالن – استراحت
رزم آوران ساری 9 – نخبگان 6
مرحله دوم: رزم آوران ساری– استراحت
نخبگان 0 – الو پرده گیالن 15
مرحله سوم: نخبگان – استراحت
الو پرده گیالن13 – رزم آوران ساری 1
جدول رده بندی: 1 -الو پرده گیالن 2 -رزم آوران ساری 3 -نخبگان

گروه دو/
مرحله اول: شیتوریو اینوئی ها مازندران 6 -هیئت کاراته قزوین 6 برنده شیتوریو اینوئی ها مازندران
شهر قدس 7 -عقاب مقاومت بروجرد7 برنده عقاب مقاومت بروجرد
مرحله دوم: شهر قدس 4 -هیئت کاراته قزوین 7
عقاب مقاومت بروجرد 1 -شیتوریو اینوئی ها مازندران 13
مرحله سوم: عقاب مقاومت بروجرد 3 -هیئت کاراته قزوین 9
شیتوریو اینوئی ها مازندران 10 -شهر قدس 4
جدول رده بندی: 1 -هیئت کاراته قزوین 2 -شیتوریو اینوئی ها مازندران 3 -عقاب مقاومت بروجرد

گروه سه /
مرحله اول: ستارگان پایتخت 9 -صنعت مس رفسنجان 6
سبک wjka 8 -هیئت کاراته سیستان و بلوچستان 5
مرحله دوم: سبک wjka 0 -صنعت مس رفسنجان 15
هیئت کاراته سیستان و بلوچستان 6 -ستارگان پایتخت 9
مرحله سوم: هیئت کاراته سیستان و بلوچستان 0 -صنعت مس رفسنجان 15
ستارگان پایتخت 9 -سبک wjka 6
جدول رده بندی: 1 -صنعت مس رفسنجان 2 -ستارگان پایتخت 3 -هیئت کاراته سیستان و بلوچستان

گروه چهار /
مرحله اول: صبا شیراز6 -شیتوریو اینوئی ها خوزستان 6 برنده شیتوریو اینوئی ها خوزستان
بخش فشافویه 2 -آکادمی نریمان 11
مرحله دوم: بخش فشافویه 1 -شیتوریو اینوئی ها خوزستان 13
آکادمی نریمان 4 -صبا شیراز 10
مرحله سوم: آکادمی نریمان 8 -شیتوریو اینوئی ها خوزستان 5
صبا شیراز11 -بخش فشافویه 2
جدول رده بندی: 1 -آکادمی نریمان 2 -صبا شیراز 3 -شیتوریو اینوئی ها خوزستان

گروه پنج/
مرحله اول: باشگاه ملی پوشان 0 -هیئت کاراته کبودر آهنگ 15
ستارگان شمال 15 -هیئت کاراته رباط کریم 0
مرحله دوم: ستارگان شمال 2 -هیئت کاراته کبودر آهنگ 11
هیئت کاراته رباط کریم 8 -باشگاه ملی پوشان 5
مرحله سوم: هیئت کاراته رباط کریم 0 -هیئت کاراته کبودر آهنگ 15
باشگاه ملی پوشان 0 -ستارگان شمال 15
جدول رده بندی: 1 -هیئت کاراته کبودر آهنگ 2 -ستارگان شمال 3 -باشگاه ملی پوشان

گروه شش/
مرحله اول: نیک نژاد الف13 -باشگاه فدک 1
ستارگان سبالن 12 -افق بابلسر 3
مرحله دوم: ستارگان سبالن 11 -باشگاه فدک 2
افق بابلسر 2 -نیک نژاد الف 11
مرحله سوم: افق بابلسر15 -باشگاه فدک 0
نیک نژاد الف 10 -ستارگان سبالن 4
جدول رده بندی: 1 -ستارگان سبالن 2 -نیک نژادالف 3 -افق بابلسر

گروه هفت /
مرحله اول: شهرداری جوانه صفادشت15 -با هیئت کاراته مهاباد 0
گوجوریو ساری6 -با هیئت کاراته خراسان رضوی 6 برنده گوجوریوساری
مرحله دوم: گوجوریو ساری8 -هیئت کاراته مهاباد 5
هیئت کاراته خراسان رضوی6 -شهرداری جوانه صفادشت 6 برنده شهرداری جوانه صفادشت
مرحله سوم: هیئت کاراته خراسان رضوی 11 -هیئت کاراته مهاباد2
شهرداری جوانه صفادشت 3 -گوجوریو ساری 9
جدول رده بندی: 1 -شهرداری جوانه صفادشت 2 -گوجوریو ساری 3 -هیئت کاراته خراسان رضوی

گروه هشت/
مرحله اول: شالوده گستر سنندج4 -باشگاه گردآفرید10
نیک نژاد ب 10 -پاسارگاد سند 4
مرحله دوم: نیک نژاد ب 4 -باشگاه گردآفرید 7
پاسارگاد سند 5 -شالوده گستر سنندج 8
مرحله سوم: پاسارگاد سند 4 -باشگاه گردآفرید 10
شالوده گستر سنندج 8 -نیک نژاد ب 5
جدول رده بندی: 1 -باشگاه گرد آفرید 2 -شالوده گستر سنندج 3 -نیک نژاد ب

برترین های هفته:
بهترین بازیکن: عسل رشیدی فر از تیم گردآفرید
تیم برتر: کبودر آهنگ
تیم اخلاق: هیئت کاراته خراسان رضوی
مربی هفته: زهره نیک نژاد از تیم نیک نژاد الف

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها