كدخبر: 19992 بدون دیدگاه

برگزاری سومین دوره استاژ و ارتقاء داوری کارکنان ناجا در اردبیل

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1397 در ساعت: 15:16
برگزاری سومین دوره استاژ و ارتقاء داوری کارکنان ناجا در اردبیل

سومین دوره استاژ و ارتقاء داوری کاراته آزاد و کنترلی ویژه کارکنان پایور ناجا از روز شنبه هشتم اردیبهشت به مدت ٣ روز به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اردبیل برگزار گردید. به گزارش کاراته نیوز سومین دوره کلاس استاژ و ارتقاء داوری کاراته آزاد و کنترلی با تدریس فرهاد خطیری (مدرس کنترلی) و منوچهر وحیدی […]

سومین دوره استاژ و ارتقاء داوری کاراته آزاد و کنترلی ویژه کارکنان پایور ناجا از روز شنبه هشتم اردیبهشت به مدت ٣ روز به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اردبیل برگزار گردید.

به گزارش کاراته نیوز سومین دوره کلاس استاژ و ارتقاء داوری کاراته آزاد و کنترلی با تدریس فرهاد خطیری (مدرس کنترلی) و منوچهر وحیدی (مدرس آزاد) به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اردبیل برگزار گردید.

در این دوره ۴۴ داور در بخش کاراته کنترلی و ٣٩ داور در بخش کاراته آزاد از ٢١ یگان مستقل و فرماندهی انتظامی استان ها حضور داشتند.

در پایان این دوره از داوران برتر و مدرسین با حضور سردار حسینی فرمانده مرزبانی استان اردبیل و جناب سرهنگ همت جو معاون هماهنگ کننده فا.ا.اردبیل و جناب سرهنگ کاظمی نایب رییس هیت کاراته ناجا تجلیل به عمل آمد.

داوران برتر سومین دوره استاژ و ارتقاء داوری به انتخاب مدرسین دوره در بخش کاراته کنترلی آقایان سرگرد آیت بیرانوند از ساحفا ناجا، ستوان دوم محسن پاپی از پاوا ناجا و در بخش کاراته آزاد، ستوان یکم سلمان نصرتی از فا. ا. سمنان و ستوان یکم میرحین حق نظری از فا. ا. ارومیه معرفی شدند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها