كدخبر: 19886 بدون دیدگاه

هفتمین اجلاس سراسری سبک شوتوکان برگزار خواهد شد

تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1397 در ساعت: 11:37
هفتمین اجلاس سراسری سبک شوتوکان برگزار خواهد شد

هفتمین اجلاس سراسری سبک شوتوکان هفته جاری در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کیکاووس سعیدی، رییس سبک شوتوکان درباره برگزاری هفتمین اجلاس سراسری روسای این رشته ورزشی در مجموعه ورزشی انقلاب در گفتگو با برنا، گفت: هفتمین اجلاس سراسری سبک شوتوکان پنج شنبه […]

هفتمین اجلاس سراسری سبک شوتوکان هفته جاری در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کیکاووس سعیدی، رییس سبک شوتوکان درباره برگزاری هفتمین اجلاس سراسری روسای این رشته ورزشی در مجموعه ورزشی انقلاب در گفتگو با برنا، گفت: هفتمین اجلاس سراسری سبک شوتوکان پنج شنبه هفته جاری در مجموعه ورزشی انقلاب در سالن اجلاس هندبال با حضور اعضای هیات رئیسه و نمایندگان استان‌ها، روسای کمیته‌ها برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این جلسه عملکرد سال 96 مورد بررسی می‌شود و برای دومین دوره مسابقات بین‌المللی تصمیم گیری‌های لازم گرفته می‌شود. در این اجلاس رییس جهانی سبک شوتوکان به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت. از عملکرد مسئولان در سال 96 تقدیر خواهیم کرد. این اجلاس با حضور مسئولان فدراسیون کاراته برگزار خواهد شد.

سعیدی با اشاره به اینکه سبک شوتوکان در 24 سال استان فعال است. در سراسر کشور 15 هزار نفر عضو هستند. تاکنون چندین نفر از این سبک عضویت تیم‌های ملی شدند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها