كدخبر: 5169 بدون دیدگاه

دیدار مشاور فرهنگی فدراسیون با علیرضا سمندر

تاریخ انتشار : 16 آذر 1393 در ساعت: 16:25
دیدار مشاور فرهنگی فدراسیون با علیرضا سمندر

در دیدار دکتر نهاوندیان با علیرضا سمندر پیرامون ارتقاء مسائل فرهنگی کاراته بحث و تبادل نظر گردید. به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوزوبه نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دکتر اصغر نهاوندیان مشاور فرهنگی و عضو هیات رئیسه فدراسیون کاراته در دیدار امروز خود با علیرضا سمندر، رئیس فدراسیون در پنجاهمین سال تاسیس کاراته در […]

در دیدار دکتر نهاوندیان با علیرضا سمندر پیرامون ارتقاء مسائل فرهنگی کاراته بحث و تبادل نظر گردید.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوزوبه نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دکتر اصغر نهاوندیان مشاور فرهنگی و عضو هیات رئیسه فدراسیون کاراته در دیدار امروز خود با علیرضا سمندر، رئیس فدراسیون در پنجاهمین سال تاسیس کاراته در ایران پیرامون ارتقاء مسائل فرهنگی این رشته بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد طرحی برای گسترش مسائل فرهنگی کاراته کاها تهیه و اجرا گردد.

در این دیدار علیرضا سمندر ضمن ابرازخرسندی از حضور دکتر نهاوندیان در فدراسیون کاراته، اظهار امیدواری کرد تا کاراته در سایه تلاش و همت بازیکنان و با اتکا به مسائل فرهنگی روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

دکتر نهاوندیان که فوق لیسانس دانشکده فنی دانشگاه تهران در سال 1350، دکترای فلسفه و دکترای معماری از آکادمی علوم جمهوری آذربایجان را داراست، در کمیته ورود امام خمینی(ره) سال 1357، به عنوان سفیر ایران در جمهوری آذربایجان، کره شمالی وعربستان سعودی، مشاور وزیر امور خارجه در حوزه خلیج فارس نیز از مهمترین سوابق وی به شمار می رود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو