كدخبر: 5006 بدون دیدگاه

ایران در رده دوم کاراته جام شهردار کوالالامپور/ کسب 46 مدال رنگین

تاریخ انتشار : 10 آذر 1393 در ساعت: 08:39
ایران در رده دوم کاراته جام شهردار کوالالامپور/ کسب 46 مدال رنگین

تیم کاراته ایران در رقابت های بین المللی جام 'شهردار کوالالامپور' با کسب 46 مدال طلا، نقره و برنز در مجموع جدول مدال ها در این مسابقات دوم شد. به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از ایرنا، در مسابقات کاراته بین المللی مالزی که شب گذشته پایان یافت، تیم های کاراته ایران […]

تیم کاراته ایران در رقابت های بین المللی جام 'شهردار کوالالامپور' با کسب 46 مدال طلا، نقره و برنز در مجموع جدول مدال ها در این مسابقات دوم شد.
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از ایرنا، در مسابقات کاراته بین المللی مالزی که شب گذشته پایان یافت، تیم های کاراته ایران در دو بخش کاتا و کومیته11 مدال طلا، 13 مدال نقره و 22 مدال برنز کسب کرد.

32 تیم در این دوره از مسابقات بین المللی کاراته مالزی شرکت داشتند و تیمی از مالزی با کسب 12 مدال طلا، 2 مدال نقره و 13 مدال برنز و در مجموع با کسب 27 مدال اول شد.

تیمی از ژاپن نیز با کسب 9 مدال طلا، 2 مدال نقره و مجموع 11 مدال سوم شد.

رقابت های بین المللی کاراته جام شهردار کوالالامپور با حضور کاراته کاهایی از ایران از روز شنبه در شهر کوالالامپور پایتخت اقتصادی مالزی آغاز شد و شب گذشته بکار خود پایان داد.

این رقابت ها در سبک های 'شوتوکان روبویوکا'، 'کوبه اوزاکا' و 'هایاشی' و در رده های مختلف سنی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

در رقابت های بین المللی کاراته کوالالامپور علاوه بر کاراته کاهایی از ایران، ورزشکارانی از 10 کشور دیگر از جمله مالزی، اندونزی، ژاپن، هند و سنگاپور حضور داشتند.

تیم ایران با 30 کاراته کا در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به دریافت 46 مدال در رده های مختلف تیمی و انفرادی و سبک های مختلف کاراته شد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو