كدخبر: 4527 ۱ دیدگاه

یک خبر از لیگ کاراته استان قزوین

تاریخ انتشار : 26 آبان 1393 در ساعت: 11:22
یک خبر از لیگ کاراته استان قزوین

هفته چهارم از هشتمین دوره لیگ کاراته قزوین در رده های سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد و تیم های برتر معرفی شدند. به گزارش  پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته؛ پس از برگزاری هفته چهارم نتایج ذیل بدست آمد:  لیگ نونهالان/ گروه یک/ موسسه قرآنی بیان قزوین 8- هایاشی […]

هفته چهارم از هشتمین دوره لیگ کاراته قزوین در رده های سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد و تیم های برتر معرفی شدند.

به گزارش  پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته؛ پس از برگزاری هفته چهارم نتایج ذیل بدست آمد: 

لیگ نونهالان/
گروه یک/
موسسه قرآنی بیان قزوین 8- هایاشی قزوین 11
شفق قزوین یک- هایاشی قزوین 13 

گروه دو/
شهید عزیزی اقبالیه 10- کاسپین محمدیه (الف) 10 
شوتوکان jska 3- کاسپین محمدیه (الف) 18 

گروه سه /
باشگاه قائم (عج) بیدستان (الف) 9 – آریای قزوین 6 
تات کای دانسفهان (الف ) 12 – باشگاه قائم (عج) بیدستان (الف) 9

گروه چهار/
اتحاد البرز (الف) 15 – ذوالفقار محمدیه 6
سامان قزوین یک- ذوالفقار محمدیه 16 

گروه پنج/
المهدی اقبالیه (الف) 9 – وانکان 12 
المهدی (عج) اقبالیه (الف) 13 – ضیاء فارس (الف) 7 

گروه شش/
باشگاه حضرت ولی عصر(عج) 8 -پدیده ناصر آباد 11 
باشگاه حضرت ولی عصر(عج) 15 -کاسپین محمدیه (ب)

گروه هفت /
هیئت کاراته محمدیه 12 -وحدت پیریوسفیان 9 

گروه هشت /
المهدی اقبالیه (ب) 15 – باشگاه قائم (عج) بیدستان (ب) 6
امیدهای فردا 3- باشگاه قائم (عج) بیدستان (ب) 16 

گروه نه /
نصر ناصر آباد 3- باشگاه پینان قزوین 15 

گروه ده /
میثاق الوند 12 -ذوالفقار آوج صفر

برترین های نونهالان بدین ترتیب هستند:
تیم اخلاق :شفق قزوین 
بازیکن اخلاق :معراج محمدی (شهید عزیزی اقبالیه مربی)
بازیکنان برتر :سینا فتحی و اشکان رودباری
تیم برتر:تات کای دانسفهان 
داوربرتر:محمود قربانی 

لیگ نوجوانان /
گروه یک/
هیئت کاراته محمدیه 6 -المهدی اقبالیه 15 
باشگاه قائم (عج)بیدستان 4 – اتحادالبرز 13
ضیاء فارس صفر- جوانه های وانکان 21 

گروه دو/
امیدهای فردا 18 – میثاق الوند 3 
موسسه قرآنی بیان صفر- باشگاه حضرت ولی عصر(عج) 18 
حضرت ولی عصر(عج)بیدستان 15 -وحدت پیریوسفیان 3

برترین های این هفته لیگ نوجوانان:
تیم اخلاق : وحدت پیریوسفیان 
بازیکن اخلاق:حمیدرضا نادری از هیئت کاراته محمدیه 
فنی ترین بازیکن:مهران جعفرلو از اتحادالبرز 
تیم برتر: باشگاه حضرت ولی عصر(عج)بیدستان 
داوربرتر: محمد مایلی 

نتایج لیگ کاتا/
ضیاء فارس 10- کاسپین محمدیه (ب) صفر
والعصر آبیک 3 -کاسپین محمدیه (ب) 7
کاسپین محمدیه (الف) 10- ضیاء فارس صفر
هایاشی قزوین 10- موسسه قرآنی بیان (الف) صفر

برترین های کاتا:
بازیکن اخلاق:علی صمدی از هایاشی قزوین 
تیم اخلاق:موسسه قرآنی بیان 
بازیکن برتر:حمیدرضا ارسلانی از والعصر آبیک 
تیم برتر:کاسپین محمدیه (الف) 

  • محمد میرزائی01 آذر 93 ,23:13

    باسلام سینا فتحی از ذوالفقار محمدیه هستش .بازیکن برتر نونهالان

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو