كدخبر: 4416 بدون دیدگاه

بیش از 1700 کاراته‌کا در سالن افراسیابی

تاریخ انتشار : 24 آبان 1393 در ساعت: 11:54
بیش از 1700 کاراته‌کا در سالن افراسیابی

رقابت‌های کاراته مردان استان تهران روز گذشته با حضور بیش از 1700 کاراته کا در سالن افراسیابی تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز محمد مهدی عطایی رییس هیئت فدراسیون کاراته استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: مسابقات قهرمانی استان تهران در بخش مردان 23 آبان با حضور بیش از 1700 […]

رقابت‌های کاراته مردان استان تهران روز گذشته با حضور بیش از 1700 کاراته کا در سالن افراسیابی تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز محمد مهدی عطایی رییس هیئت فدراسیون کاراته استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: مسابقات قهرمانی استان تهران در بخش مردان 23 آبان با حضور بیش از 1700 کاراته کا در رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان زیر 21 سال و بزرگسالان و در بخش کومیته انفرادی برگزار شد.
 
 وی تصریح کرد: برای تشویق مربیان ارج‌ نهادن به زحمات این عزیزان مقرر کردیم هر مربی که بیش از 30 شاگرد به مسابقات بیاورد 20 درصد هزینه ورودیه مسابقات هر نفر را به مربی باز پس خواهیم داد.
 
 عطایی خاطر نشان کرد: این رقابت‌ها در دوره‌های کمربندی قهوه‌ای و مشکی، زیرقهوه‌ای و مشکی برگزار شد که نفرات برتر قهوه‌ای و مشکی پس از حضور در اردو تیم منتخب استان تهران را  تشکیل خواهند داد و از نفرات برتر زیر قهوه‌ای و مشکی نیز در پایگاه استعداد‌یابی کاراته استان تهران استفاده خواهیم کرد.
 
 وی همچنین اظهار داشت: همزمان با مسابقات آقایان بخشی از رقابت‌های قهرمانی استان بانوان‌ نیز برگزار شد که بیش از800 کاراته‌کا در آن حضور داشتند.

این مسابقات هفته آینده نیز ادامه‌ می‌یابد که پیش بینی می‌شود تعداد شرکت‌کنندگان بانوان نیز به بیش از 1000 نفر برسد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو