كدخبر: 20375 بدون دیدگاه

«هروی» آقای قابل اعتماد کاراته ایران/ برای تیتر یک شدن احتیاجی به استعفای صوری نیست

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397 در ساعت: 17:36
«هروی» آقای قابل اعتماد کاراته ایران/ برای تیتر یک شدن احتیاجی به استعفای صوری نیست

نتایج تیم ملی کاراته ایران در دو سال گذشته سبب شده تا سرمربی جوان این تیم به «آقای قابل اعتماد» کاراته ایران تبدیل شود. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی کاراته ایران در لیگ جهانی ترکیه عملکرد بسیار خوبی داشت و مقتدرانه قهرمان این دوره از […]

نتایج تیم ملی کاراته ایران در دو سال گذشته سبب شده تا سرمربی جوان این تیم به «آقای قابل اعتماد» کاراته ایران تبدیل شود.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی کاراته ایران در لیگ جهانی ترکیه عملکرد بسیار خوبی داشت و مقتدرانه قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد. این نتایج مهر تائیدی بر توانایی فنی بالای سرمربی جوان کاراته ایران بود که ثابت کرد مسئولان کاراته در روز‌های سخت می‌توانند به او اعتماد کنند.

هروی حدود دو سال قبل هدایت تیم ملی بزرگسالان را بر عهده گرفت و از همان ابتدا کارش را بدون حاشیه پیش برد و در رقابت‌های مختلف نتایج قابل قبولی کسب کرد. این مربی جوان که خیلی‌ها فکر می‌کردند عمر مربیگریش در تیم ملی به یک سال نرسد، به قدری خوب کار کرده که مسئولان کاراته ایران می‌توانند از حالا برای المپیک ۲۰۲۰ روی او حساب کنند.

جدا از توانایی فنی هروی، اعتماد ملی پوشان کاراته به او و دوری از حواشی مهمترین ارکان موفقیت کاراته پسران در دو سال اخیر بوده است.

داشتن چند قهرمان جهان در یک تیم و مدیریت این نفرات کار بسیار دشواری است و این اعتماد و احترام متقابل بین سرمربی و بازیکنان است که سبب شده این تیم پرستاره، بدون حاشیه مسیر موفقیت را پیش بگیرد.

باید قبول کنیم کاراته ایران مربی قابل اعتماد خود را پیدا کرده است. مربی که برای تیتر یک شدن نیاز به استعفای صوری یا سفر پُرخطر ندارد. «آقای قابل اعتماد» کاراته ایران در سال جاری رقابت‌های قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان را در پیش دارد و باید قهرمانی در رقابت‌های لیگ جهانی ترکیه را به دست فراموشی سپرده و به رویداد‌های مهم پیش رو فکر کند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو