كدخبر: 20144 بدون دیدگاه

فدراسیون پاسوز جنگ قدرت رئیس و دبیر نشود/ لطفا به فکر کاراته باشید!

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1397 در ساعت: 14:18
فدراسیون پاسوز جنگ قدرت رئیس و دبیر نشود/ لطفا به فکر کاراته باشید!

جنگ قدرت رئیس و دبیر فدراسیون کاراته می تواند عواقب سختی برای این فدراسیون داشته باشد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اگر تا چند ماه گذشته خبری از اختلاف بین رئیس و دبیر فدراسیون کاراته شنیده می شد، فرجی و آشوری با قدرت این موضوع را تکذیب […]

جنگ قدرت رئیس و دبیر فدراسیون کاراته می تواند عواقب سختی برای این فدراسیون داشته باشد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اگر تا چند ماه گذشته خبری از اختلاف بین رئیس و دبیر فدراسیون کاراته شنیده می شد، فرجی و آشوری با قدرت این موضوع را تکذیب می‌کردند، اما الان شرایط طوری شده که تمام دوستداران کاراته از جنگ قدرت بین نفر اول و دوم فدراسیون مطلع هستند.

 

آتش اختلافات بین رئیس و دبیر به قدری شعله‌ور شده که دودش بر چشم تمام اهالی کاراته رفته و دیگر کسی نمی‌تواند ادعا کند همه چیز خوب و آرام است.

 

اینکه چرا این اختلافات پس از گذشت چند ماه علنی شده، موضوعی است که جای بحث زیادی دارد، اما آیا بهتر نیست مسندنشینان کاراته ایران دست از لجبازی بردارند و بجای جنگ قدرت به فکر خدمت به کاراته باشند؟

 

اینکه ریاست سازمان تیم‌های ملی یک روز از آشوری گرفته شود و چند ماه بعد مجددا پست مدیریت سازمان تیم‌های ملی به او برسد چه چیزی را ثابت می‌کند؟ فرجی با اتخاذ این تصمیمات در پی چیست؟

 

همه می‌دانند فرجی و آشوری به طور محترمانه و البته زیرپوستی در حال جنگ هستند و بدشان نمی‌آید که نفر مقابل را از دور خارج کنند، اما این کار‌ها چه سودی برای کاراته ایران دارد؟ آیا با کنار رفتن یکی از این دو نفر همه چیز حل می‌شود؟

 

شکی نیست اگر حمایت آشوری از فرجی نبود، الان شخص دیگری روی صندلی ریاست فدراسیون جلوس می‌کرد، اما گویا در کاراته دوستی‌ها هم بر حسب منفعت آدم‌ها سنجیده می‌شود.

 

برای دوستداران کاراته مهم نیست چه کسی رئیس یا دبیر فدراسیون باشد، بلکه موفقیت این رشته در رویداد‌های بین المللی در اولویت قرار دارد و بهتر است فرجی و آشوری لجبازی‌های عجیب خود را کنار گذاشته و به فکر پیشرفت این رشته باشند.

 

بار‌ها و بار‌ها گفته شده که کاراته و حاشیه دو یار جدانشدنی هستند، اما اصلا جالب نیست که نفر اول و دوم این فدراسیون به حواشی دامن بزنند. امیدواریم روزی برسد که مسئولان این فدراسیون منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح داده و بجای بازی با کلمات و کنایه زدن به یکدیگر، به فکر اعزام بدون دردسر تیم‌ها به رقابت‌های آینده باشند.

 

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو