كدخبر: 20059 بدون دیدگاه

هیات استان باید از پیشکسوتان در کنار جوانان استفاده کند.

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397 در ساعت: 22:30
هیات استان باید از پیشکسوتان در کنار جوانان استفاده کند.

کاراته استان فارس از نظر پتانسیل و نیرو، چه مربی و چه کاراته کای بسیار مستعد می باشد.   جمشید زارع، پیشکسوت کاراته استان فارس در گفتگو با خبرنگار کاراته نیوز گفت: کاراته استان از نظر پتانسیل و نیرو، چه مربی و چه کاراته کای مستعد، هیچ مشکلی ندارد. ما در سبکهای مختلف آزاد وکنترلی […]

کاراته استان فارس از نظر پتانسیل و نیرو، چه مربی و چه کاراته کای بسیار مستعد می باشد.

 

جمشید زارع، پیشکسوت کاراته استان فارس در گفتگو با خبرنگار کاراته نیوز گفت: کاراته استان از نظر پتانسیل و نیرو، چه مربی و چه کاراته کای مستعد، هیچ مشکلی ندارد. ما در سبکهای مختلف آزاد وکنترلی مربیان بسیار موفقی داریم که همواره توانسته اند با هنرجویان خود برای این استان در میادین مختلف ورزشی کسب افتخار کنند و هم در جذب ورزشکار بسیار موفق عمل کرده اند.

 

عضو هیات رئیسه سبک شوتوکان jks عنوان کرد: کاراته استان اگر میخواهد پیشرفت بیشتری داشته باشد نباید قائم به یک شخص باشد، نباید تک بعدی عمل کرده، بلکه باید نقدپذیر باشد و شفاف سازی کند. توان یک مدیر موقعی سنجیده میشود که بتواند اولا از کمترین امکانات بیشترین بهره را ببرد ثانیا از نیروهای موجود بتواند استفاده مطلوب و بهینه را بکند نه اینکه نیروهای خود را به انزوا بکشاند.

 

وی ادامه داد: هیات باید فرا سبکی عمل کند وتمام سبکها را به یک چشم ببیند چون هیچ کدام از سبکها هدفشان جز کسب افتخار، جذب هنرجو و سالم سازی جامعه نیست که آن هم هدف اصلی اداره ورزش و جوانان میباشد.

 

زارع در ادامه افزود: پس میتوان با فراهم کردن محیطی اخلاق محور و بدور از تشنج وحاشیه دست به دست هم داده وبرای سربلندی استان عزیزمان تلاش کنیم. متاسفانه در هیات استان محیط مناسبی برای ایجاد تعامل و استفاده از پیشکسوتان وجود ندارد.

 

 

پیشکسوت کاراته در پایان خاطرنشان کرد: کاراته بدلیل داشتن سبکهای متعدد میتواند هم در جذب هنرجو وهم در کسب افتخار بسیار گسترده عمل کند پس شخصی که به عنوان مسئول هیات استان میباشد بایستی به کلیه سبکهای فعال کاراته در استان نگاه ویژه وخاص داشته باشند

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو