كدخبر: 19536 بدون دیدگاه

هروی: 9 کاراته کا از شرکت در رقابتهای قهرمانی کشور بزرگسالان معاف هستند

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396 در ساعت: 10:49
هروی: 9 کاراته کا از شرکت در رقابتهای قهرمانی کشور بزرگسالان معاف هستند

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: صالح اباذری و هامون درفشی پور به دلیل کسب مدال برنزدر لیگ جهانی کاراته وان فرانسه از شرکت به گفته سرمربی تیم ملی از شرکت در مسابقات قهرمانی کشور(انتخابی تیم ملی) معاف شدند. به گزارش کاراته نیوز سیدشهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته بزرگسالان به سایت فدراسیون کاراته گفت: همانگونه […]

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: صالح اباذری و هامون درفشی پور به دلیل کسب مدال برنزدر لیگ جهانی کاراته وان فرانسه از شرکت به گفته سرمربی تیم ملی از شرکت در مسابقات قهرمانی کشور(انتخابی تیم ملی) معاف شدند.

به گزارش کاراته نیوز سیدشهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته بزرگسالان به سایت فدراسیون کاراته گفت: همانگونه که پیش تر هم اعلام کرده بودیم، مدال آوران انفرادی در بازیهای کشورهای اسلامی، ورلد گیمز و مسابقات آسیایی از شرکت در رقابتهای انتخابی معاف هستند.

وی افزود: هامون درفشی پور و صالح اباذری 2 کاراته کایی که در لیگ جهانی کاراته وان فرانسه نیز به دلیل عملکرد خوبی که در لیگ جهانی کاراته وان فرانسه داشتند به جمع 7نفری که از شرکت در رقابت انتخابی معاف هستند، اضافه شدند.

هروی گفت: در وزن 55-کیلوگرم، مجید حسن نیا، در وزن 60-کیلوگرم، امیر مهدی زاده، در وزن 67-کیلوگرم، هامون درفشی پور، در وزن 75-کیلوگرم، بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری، در وزن 84-کیلوگرم، ذبیح اله پورشیب و مهدی خدابخشی و در وزن 84+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده و صالح اباذری از حضور در انتخابی معاف هستند.

رقابت قهرمانی کشور( انتخابی تیم ملی بزرگسالان) روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در سنندج کردستان با شرکت مدعیان پوشیدن پیراهن تیم ملی برگزار می شود.
گفتنی است، پانزدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا تیرماه در امان اردن برگزار می شود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو