كدخبر: 19372 بدون دیدگاه

موافقت کمیته برون مرزی با 6 اعزام و برگزاری 2 مسابقه بین المللی

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396 در ساعت: 13:36
موافقت کمیته برون مرزی با 6 اعزام و برگزاری 2 مسابقه بین المللی

در نشست کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته با 6 اعزام و برگزاری 2 مسابقه بین المللی موافقت شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، نشست کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته عصر روز سه شنبه سوم بهمن ماه با حضور اعضا برگزار شد و با اعزام هیات کاراته کرمان به مسابقات […]

در نشست کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته با 6 اعزام و برگزاری 2 مسابقه بین المللی موافقت شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، نشست کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته عصر روز سه شنبه سوم بهمن ماه با حضور اعضا برگزار شد و با اعزام هیات کاراته کرمان به مسابقات بین المللی ترکیه و هیات کاراته آذربایجان غربی به رقابتهای بین المللی جمهوری آذربایجان در اسفند ماه موافقت شد.
همچنین این کمیته با اعزام سبک شوتوکان ski به مسابقات بین المللی ترکیه، وادوریو به مالزی، شین کیوکوشین به سوئیس و هیات کاراته اصفهان به آلمان در فرودین ماه سال 97 موافقت کرد.
ضمن اینکه با برگزاری مسابقات دوجانبه در آستارا توسط هیات کاراته گیلان در دی ماه و مسابقه بین المللی سبک شوتوکان ski در ایران موافقت گردید.
بنابرتصمیم کمیته برون مرزی، اعضای اعزامی سبکها و هیات ها به رقابتهای بین المللی می بایست دارای کد رهگیری بانک اطلاعات فدراسیون کاراته باشند.
این تصمیم جهت تصویب نهایی برای شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان ارسال خواهد شد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو