كدخبر: 19330 بدون دیدگاه

سهمیه مساوی 4 تیم در صدر رنکینگ سوپر لیگ مردان کاراته 

تاریخ انتشار : 19 دی 1396 در ساعت: 14:48
سهمیه مساوی 4 تیم در صدر رنکینگ سوپر لیگ مردان کاراته 

رنکینگ هفته اول از دور برگشت سوپر لیگ کاراته در حالی اعلام شد که 4 تیم سهمیه ای مساوی در صدر را به خود اختصاص دادند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از  سایت فدراسیون کاراته، در پایان هفته اول از دور برگشت سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور، سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ کاراته کاها […]

رنکینگ هفته اول از دور برگشت سوپر لیگ کاراته در حالی اعلام شد که 4 تیم سهمیه ای مساوی در صدر را به خود اختصاص دادند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از  سایت فدراسیون کاراته، در پایان هفته اول از دور برگشت سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور، سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ کاراته کاها را اعلام کرد که براساس آن تیم های مناطق نفت خیز جنوب، بیمه تعاون، پاس قوامین و دانشگاه آزاد اسلامی هر کدام با داشتن 2 ورزشکاردر صدرجدول رده بندی سهمیه ای مساوی را به خود اختصاص دادند.

 

در کاتای انفرادی، ابوالفضل شهرجردی از تیم مناطق نفت خیز جنوب با 272 امتیاز در صدر قرار دارد. امیربهادر تدین از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 268 امتیاز و مهران قربانعلی پور از تیم بیمه تعاون با 222 امتیاز دوم و سوم شدند.

 

در کاتای تیمی، تیم مناطق نفت خیزجنوب با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند با 321 امتیاز صدرنشین شد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر با 272 امتیاز درمکان دوم ایستاد و تیم پاس با ترکیب سعید کاظمی، حسام زرین نعل و حسین زرین نعل با 247 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

 

در وزن 55-کیلوگرم، بهنام نجفی از تیم پاس با 181 ، مهدی کریمی که در نیم فصل اول در تیم نارین صنعت آریا حضور داشت و در نیم فصل دوم به مناطق نفت خیز جنوب پیوست با 162 امتیاز در رده دوم قرار دارد. مجید حسین نیا از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 138 امتیاز سوم است.

 

در وزن 60-کیلوگرم، محمد شایگان از تیم پاس با 226 امتیاز در رده نخست قرار دارد. عبدالله ولدی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 160 امتیاز و مصطفی روستا از تیم گوجوریو سی واکای تهران با 147 امتیاز

در وزن 67- کیلوگرم، هامون درفشی پور از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 224 امتیاز صدرنشین این وزن است. امیررضا میرزایی ازتیم پاس با 137 امتیاز و سعید علیپور از تیم بیمه تعاون با 120 امتیاز در رده دوم قرار گرفته

 

در وزن 75-کیلوگرم، بهمن عسگری از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 159 امتیاز ، کیوان بابان از تیم گوجوریو سی واکای تهران با 231 امتیاز و مهرداد پورشیب از تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با 121 امتیاز به ترتیب در مکانهای اول تا سوم جدول رنکینگ جای دارند.

 

در وزن 84-کیلوگرم، مهدی قراری زاده از تیم بیمه تعاون با 225 امتیاز سکوی نخست را در اختیار دارد. مهدی خدابخشی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 206 امتیاز دوم است و سیدرضا خوشکلام که نیم فصل نخست را در تیم هیات کاراته گیلان مبارزه کرد و در نیم فصل دوم به تیم پاس قوامین آمد با 149 امتیاز در رده سوم جای دارد.

 

در وزن آزاد، صالح اباذری از تیم بیمه تعاون با 203 امتیاز، مهدی عاشوری از تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با 186 امتیاز صدرنشین است. سامان حیدری از تیم مناطق نفت خیز جنوب با 186 امتیاز دوم و سوم هستند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو