كدخبر: 19253 بدون دیدگاه

جدال تیم های دوم و سوم سوپر لیگ در آغاز دور برگشت

تاریخ انتشار : 4 دی 1396 در ساعت: 11:47
جدال تیم های دوم و سوم سوپر لیگ در آغاز دور برگشت

دور برگشت سوپر لیگ کاراته در بخش بانوان روز جمعه 8 دی ما با برگزاری 15 دیدار پیگری می شود. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، نیم فصل دوم سوپر لیگ کاراته روز جمعه 8 دی ماه در سالن غدیر تهران پیگیری می شود و طبق برنامه اعلام شده از […]

دور برگشت سوپر لیگ کاراته در بخش بانوان روز جمعه 8 دی ما با برگزاری 15 دیدار پیگری می شود.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، نیم فصل دوم سوپر لیگ کاراته روز جمعه 8 دی ماه در سالن غدیر تهران پیگیری می شود و طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون، دانشگاه آزاد اسلامی که موفق شد عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کند در این هفته 3 دیدار خواهد داشت. دانشگاهی ها ابتدا با تیم آوای رزم و سپس برابر هیات کاراته گیلان و گوجوریو سی واکای سنندج صف آرایی خواهند کرد.
در ادامه دیدارها، پاس قوامین ابتدا به مصاف گوجوریو سی واکای تهران می رود و در ادامه با تیم های نارین صنعت آریا و هیات کاراته گیلان دیدار خواهد داشت.
نارین صنعت آریا با رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) و آوای رزم دیدار می کند.
شاید مهمترین دیدار هفته دیدار بین تیم های دوم و سوم جدول رده بندی باشد جایی که دو تیم بیمه تعاون و مناطق نفت خیز جنوب به مصاف هم خواهند رفت.
بیمه ای ها این هفته با گوجوریو سی واکای سنندج و رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) هم مبارزه خواهند کرد.
مناطق نفت خیز جنوب با هیات کاراته گیلان و گوجوریو سی واکای تهران روبرو می شود.
رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) به مصاف گوجوریو سی واکای سنندج می رود و گوجوریو سی واکای تهران مقابل تیم آوای رزم قرار خواهد گرفت.
در یک دیدار معوقه دو تیم هیات کاراته گیلان و آوای رزم با هم مبارزه می کنند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو