كدخبر: 19235 بدون دیدگاه

اصفهان در صدر رنکینگ نیم فصل سوپر لیگ کاراته بانوان

تاریخ انتشار : 2 دی 1396 در ساعت: 13:42
اصفهان در صدر رنکینگ نیم فصل سوپر لیگ کاراته بانوان

سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ سوپر لیگ بانوان در نیم فصل اول را اعلام کرد که بر اساس آن 4 نماینده هیات کاراته اصفهان در صدر قرار گرفتند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، بر اساس رنکینگ اعلام شده، هیات کاراته اصفهان 4 عنوان برتر را به خود اختصاص داده و […]

سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ سوپر لیگ بانوان در نیم فصل اول را اعلام کرد که بر اساس آن 4 نماینده هیات کاراته اصفهان در صدر قرار گرفتند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، بر اساس رنکینگ اعلام شده، هیات کاراته اصفهان 4 عنوان برتر را به خود اختصاص داده و در صدر قرار دارد.

در کاتای انفرادی، فاطمه صادقی از تیم بیمه تعاون با 135 امتیاز رتبه اول را در اختیار دارد، بهاره حسینی از تیم نارین صنعت آریا با 112 امتیاز در مکان دوم قرار دارد و مهناز آخوند زاده از تیم نفت امیدیه با 88 امتیاز سوم است.

در کاتای تیمی،تیم هیات کاراته اصفهان با ترکیب زهره میرزاخانی، مریم کریمی و فاطمه چیذری با 163 امتیاز صدرنشین است. تیم بیمه تعاون با ترکیب مهری یزدانی، مائده نصیری پی و پریسا رحمانی با 161 امتیاز و تیم پیام نور مرکزی با ترکیب زهرا سادات قطب زاده، نیلوفر باقری و زینب شنوایی با 110 امتیاز دوم و سوم هستند.

 

در وزن 50-کیلوگرم، سحر شیروانی از هیات کاراته اصفهان با 120 امتیاز ، مهسا کنعانی از تیم وحدت ایران با 88 امتیاز و سارا کریمی از تیم نفت امیدیه با 73 امتیاز به ترتیب اول تا سوم هستند.

 

در وزن 55-کیلوگرم، فرشته موسوی از هیات کاراته اصفهان با 115 امتیاز در صدر قرار گرفته، فاطمه چالاکی از تیم بیمه تعاون با 110 امتیاز در مکان دوم جای دارد و زهرا کرم پور از تیم نفت امیدیه با 100 امتیاز سوم است.

 

در وزن 61-کیلوگرم، مونا قاسمی از تیم آوای رزم با 98 امتیاز اول است. یگانه مرادی از تیم پیام نور مرکزی با 98 امتیاز در مکان دوم قرار دارد و شیما آل سعدی از تیم بیمه تعاون با 67 امتیاز در جای سوم است.

 

در وزن 68-کیلوگرم، حدیث صمدی از تیم آوای رزم با 105 امتیاز، زهرا یاوری از تیم پیام نور مرکزی با98 امتیاز و سمیه معذی از تیم نارین صنعت آریا با 59 امتیاز به ترتیب اول تا سوم هستند.

 

در وزن 68+ کیلوگرم، محدثه آقایی از تیم بیمه تعاون با 136 امتیاز ، شنه کاظمی از تیم نفت امیدیه با 105 امتیاز و شادی شریعتی از تیم نارین صنعت آریا با 84 امتیاز اول تا سوم هستند.

 

در وزن آزاد، بهنوش نجفی از هیات کاراته اصفهان با 159 امتیاز اول است، روشنک شاکریان از تیم نفت امیدیه با 96 امتیاز و مهدیه مهدی نیا ازتیم پیام نور مرکزی با 70 امتیاز دوم و سوم هستند.

 

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو