كدخبر: 19225 بدون دیدگاه

تیم کاراته قزوین نماینده ایران در مسابقات آسیای میانه

تاریخ انتشار : 2 دی 1396 در ساعت: 10:58
تیم کاراته قزوین نماینده ایران در مسابقات آسیای میانه

تیم منتخب کاراته قزوین به عنوان نماینده تیم ملی کشورمان در مسابقات آسیای میانه در ازبکستان حضور دارد.به گزارش کاراته نیوز و به نقل از ایرنا، تیم منتخب کاراته استان برای نخستین بار به نمایندگی از تیم ملی ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیای میانه در ازبکستان به تاشکند محل برگزاری این رقابت ها […]

تیم منتخب کاراته قزوین به عنوان نماینده تیم ملی کشورمان در مسابقات آسیای میانه در ازبکستان حضور دارد.به گزارش کاراته نیوز و به نقل از ایرنا، تیم منتخب کاراته استان برای نخستین بار به نمایندگی از تیم ملی ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیای میانه در ازبکستان به تاشکند محل برگزاری این رقابت ها اعزام شده است.
تیم کاراته استان قزوین با ترکیب بهمن عسگری، محمد ذوالقدر، میثم رشوند، محمد حسین قاسمی و رئوف دست افکن و با هدایت حسین روحانی در این پیکارها حضور پیدا می کند.
مجیدحسن نیای دیلمی،علی اصغر آسیابری و امیررضا میرزایی دیگر اعضای تیم کاراته قزوین در این رقابت ها بودند که به دلیل مصدومیت و مساله نظام وظیفه از همراهی تیم بازماندند.
این مسابقات از امروز دوم دی ماه در شهر تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار می شود.
تیم منتخب کاراته استان قزوین پیش از این یکبار به نمایندگی از تیم ملی در رقابت های غرب آسیا در شارجه امارات حضور یافته بود.
تیم کاراته قزوین در این مسابقات که سال 2015 برگزار شد، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو